Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen engedtétek meg...

Katalin02 kérdése:

Mennyi idősen engedtétek meg hogy más is megfoghassa a babátokat a férjeden kívűl persze miután hazavittétek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 20:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor elég mérges lehettél a nővérre a koraszülött osztályról. Köszönöm a válaszokat nem parázok szerintem se túl egészséges ha fertőtlenítenék mindíg, de egy egészséges féltés szerintem kell.
2011. szept. 10. 21:51
 12/15 Snapette ***** válasza:
Kell, persze, mossanak kezet, és ne csókolgassák, ha lehet, nem másért, de a nyál sok mindent hordoz ami esetleg a gazdinak nem is probléma, de a gyereknek az lehet. Nálunk is megfoghatta mindenki, de bizony rászóltam mindenkire, hogy mosson kezet. Úgyis a legtöbben félnek megfogni az ilyen pici babákat, ne félj, nem akarja mindenki rögtön felkapni.
2011. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ahogy hazaértünk, belenyomtam nagyfiam kezébe:-) Na jó, ő nem idegen, de igazából bárki megfoghatta egyből mindhárom gyermekemet, haza se értem átjött a barátnőm, jött a dédimama, másnap sorra a nagyik, még szép, hogy megfoghatták (hála ég csókolgatni egyik se akarta, és nem folyt a "taknya" sem senkinek )...

Csak szopizott mindhárom, antibiotikumot hírből se ismerik :-)

2011. szept. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Már a kórházban mindenki megfoghatta aki szerette volna. Kezet kell mosni előtte, ennyi :)
2011. szept. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Aki előtte kezet mos, és nem beteg, megfoghatja, nálam ez volt az elv. Akár már a kórházban.
2011. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!