Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg voltatok ijedve amikor...

Meg voltatok ijedve amikor megszületett a pici és hazavittétek?

Figyelt kérdés
Ikreket várok,és már előre félek,mert sok kismama mondja h először olyan fura volt minden,és sokat sírtak,és depressziósak voltak..én duplán félek ettől:(
2009. ápr. 10. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell félni,hamar bele fogsz jönni. én egy hónapja szültem,és én is nagyon féltem,főleg az éjszakáktól. nappal itt volt velem anya,és az hatalmas segítség volt. még most is van,hogy nem tudom miért sír,de nagyon jó hogy itt van. fel fejjel,és jó egészséget nektek...
2009. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell aggódnod. Nekem 7 hónapja született meg az első gyermekem. Annyira előre nem is gondolkoztam azon, hogy milyen nehéz lesz, csak már amikor a kórházban voltunk együtt. De aztán hazajöttünk és ment minden magától. A "problémák" nem egyszerre fognak adódni, hanem mindig jön valami új és akkor csak arra az egyre kell koncentrálni. Aztán hidd el, kb. 2-3 otthon tölött nap után a legtöbb dolog rutinszerűen fog menni. Viszont ikrekkel mindenképpen legalább 1 hónapra próbáljatok egy állandó segítséget beszerezni :-) (ismerős tapasztalatából mondom).
2009. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj! Nagyon jó érzés hazajönni a picúrral, picúrokkal! :) Soha el nem felejtem! ( a kórházat sem, én ott is jól éreztem magam)

Sírni kb 6 hétig minden nap sírtam, de örömömben, hogy végre itt van egy csöpp baba, hogy Ő tényleg a mi kisbabánk! Érzelmi hullámok várhatóak, de ez teljesen normális! Mai napig minden héten azon a napon amikor született emlékezem és mondom neki, hogy ilyenkor épp mi történt velünk a szülőszobán!


(23 hetes Kistücsök anyukája)

2009. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem féltem, és megijedve sem.Nekem olyan természetesnek tűnt minden.Szerencsére simán ment minden,nem kellett segítség.Csak a párom volt itthon velünk 2 hétig,utána összeszoktunk teljesen a babával.igaz a te helyzeted más,mert neked egyszerre kell kettőre vigyázni.Depis nem voltam és szerintem nem is leszek,nem vagyok depis fajta!

Ne aggódj,szerintem minden simán fog menni,ha kapsz segítséget akkor fogadd el!

Boldog babavárást!

2009. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a világ legjobb érzése volt itthon lenni, a saját otthonomban, a férjemmel és a kisgyerekünkkel. abban az első néhány napban nem érdekelt, hogy fáj, nem érdekelt, hogy nem alszok, csak a picur létezett. Úgy épültem fel a szülés után, hoyg észre sem vettem. tettem vettem, takarítottam, néha szóltak, hogy üljek el. Igazából a nehezebb időszak később jött, mikor kimerült a szervezetem. Voltak sírósabb napok, mikor holdkórosnak éreztem magam egész nap, mert éjjel 4-szer keltem. Ezen is túl lesz az ember, bár nagyon sokat jelent, hogy mellette van-e egy igazán szerető és megértő férj, aki kiveszi a részét mindenből, segít, vigasztal és nem azt kérdezgeti, hogy mikor lehet már szexelni:-)

Kitartást kívánok, nagyon sok boldogságot a Babákhoz! Hidd el, minden rendben lesz, minden ösztönösen menni fog! Mindenki azt hiszi előtte, hogy ő nem fogja tudni, és mégis mindenki tudja, mit kell csinálni, hogyan kell megfogni, stb! Sok Boldogságot kívánok!

2009. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!