Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy viselkedtek a túlságosan...

Hogy viselkedtek a túlságosan elkényeztetett kutyáitok, miután hazavittétek a kisbabátokat? Ezt a kérdést már feldobtam a kutyás kérdések közé, de nem kaptam csak 3 választ, ami nem elégített ki.

Figyelt kérdés
Mopszaink lakásban, velünk élnek családtagként, és eddig ágyban aludtak. Félek, hogy nem fogják szeretni a kisbabánkat mert nem fog rájuk annyi idő jutni, és a hálószobából is ki lesznek tiltva. Jártatok hasonló cipőben, mi lett belőle?
2009. jún. 22. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy beagle-nk van, és hasonló volt a helyzet. A terhességem alatt már nem engedtem az ágyra, a hálóba meg is tanulta már ezeket. A gyerekszoba ajtóra pedig biztonsági rácsot tettünk. Eddig nem volt gond, szagolgatja a babát nem bántja, de sajna sokszor áll bosszút úgy hogy ellop vmit, főleg babaholmit pl. cumit, bimbóvédőt, babaruhát.. Vhogy rá is kell szánni időt, hogy ne érezze magát elhanyagoltnak.
2009. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Angol bulldog van,velünk aludt mindig,de amikor haza hoztuk a picit,egyből kiraktuk a szobából,jól megsértödött,de megbékélt a helyzettel! : )
2009. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam,hogy a baba ruháját apuci vigye haza a kórházból,míg a baba haza nem ér.Kutyus megszagolja,és mire hazaér a kicsi,már nem lesz a kutyusnak idegen.Állítólag jól bevált módszer.
2009. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekunk jack russel terrierunk van. Nagyon cuki, jol el is van kenyeztetve. O is velunk aludt. Szules elott egy honappal lett leszoktatva az agyrol. Ekkor meg nem volt gond. Mi ott csesztuk el, hogy, amikor hazavittuk a babat, akkor a ferjem folyton lesben allt es hajtogatta el tolem a kutyat, amikor nalam volt a gyerek. Nem volt tejem, igy elso heten szinte non-stop szoptatni probaltam, a kutyus sohasem johetett oda hozzam, nem volt idom nekem sem menni utana. Egy het utan azt vettem eszre, hogy ha kimegyek a konyhaba, akkor o kimegy a teraszra, ha hivom nem jon oda, nem fogadta el tolem a kajat. Ksirtam a lelkem. Az volt a fura, hogy a ferjemre egyltalan nem haragudott, pedigf o kuldte el mindig, en nem...

Aztan bevezettem, hogy mindig igyekeztem vele is jatszani, ha volt ot percem, a babat is megszaglaszhatta finoman. Par nap alatt a visszatert a baratsag, de nem a regi, mert olben alig volt az elso honapokban. Nem akartam, hogy a babam azt a pulcsit nyalogassa, amiben elotte a kutyat tartottam. Azota mar ez is valtozott, a fiam is eleg nagy mar ahhoz, hogy jatszhatnak egymassal. A kutyus eleinte felenk volt, most mar nem az, a fiam imadja ot, szoval szent a beke.

2009. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is mopszunk van, természetesen az ágyban alszik, velünk:) Nagyon érdekli a féléves kisfiam, és semmi probléma nem merült még fel. igaz mi külön szobában altattuk az elejétől a babát, a saját ágyunkba nem vesszük, és a kutya eddig nem mehetett be a szobájába. most már bemehet. a baba napközben a földön van, semmi gond. az elején nagyon érdekelte,mi letettük a hordozót mikor haza értünk a kórházból, persze figyeltünk nagyon. SEMMI féltékenység nem volt soha. most inkább menekül előle, mert a fiam teljesen rá van kattanva, és még nem tud kedvesen simogatni, néha meghúzza, ez persze a mopsznak nem tetszik. na meg az sem, hogy sikítozik a kis tökös, ez az ő érzékeny fülét bántja, nagy komótosan elvonul, ha a kiabálás van a programon:) nagyon fogják szeretni a mopszaid a babát, de azért figyelj oda, hogy rájuk is szánj időt a nap folyamán, amikor csak rájuk figyelsz! én nem tiltanám ki őket az ágyból, mindent ugyanúgy szabad ill nem szabad nálunk a kutyának,mint ezelőtt. Imádni fogják, hogy jönni fognak a vendégek, és persze ők lesznek a legfáradtabbak az éjszakázástól...

Egy kis ízelítő a hétköznapokból:)

http://www.youtube.com/watch?v=0AB1An3-Rpk

http://www.youtube.com/watch?v=7QaMv6I78Lg&feature=related

2009. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ, és a tündéri videót. A hálóból szívem szerint én sem tiltanám ki a kutyákat, de sajnos a párom ragaszkodik hozzá. Ha érkeznek még történetek örömmel fogadom.
2009. jún. 23. 09:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Hááát, szerintem a párodat előbb meg tudot győzni, mint 2 mopszot:) tegyél be kanapét a babához, ott tudod szoptatni is, oda tudsz feküdni mellé, és mivel rács van az ajtón, oda biztos nem mennek be a kutyák.
2009. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:)) az lehet
2009. jún. 23. 11:12
 9/11 A kérdező kommentje:
Megvolt az első éjszaka az új házban. Kutyák a földszintre parancsolva aludtak a kanapén. Egész éjjel kapartak, néha bepróbálkoztak a felosonással szóval borzalmas volt. Egy szemet sem aludtam. Szerencsére még Anyukáméknál lakunk jórészt, itt még feljöhetnek az ágyba, így nem volt hosszú sértődés, de másnap az idősebb szukám alig akart velem szóba állni. Nehéz ügy... Babáig még egy hónap, addig csak az övék vagyok. Nem tudom hogy lesz utána. Utálni fognak:(
2009. júl. 4. 18:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia kedves Kérdező! Hogyan alakult végül a kutyás helyzet? Elfogadták egymást a babával? Most mi is hasonló cipőben járunk,örülnék ha megírnád.
2010. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!