Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babát elvinnétek...

5 hetes babát elvinnétek focimeccsre meg búcsúba?

Figyelt kérdés
Szerdán lesz 6 hetes a kisfiam és párom mindenáron azt akarja,hogy holnap mejünk el a babával a meccsére meg utána mászkáljunk a búcsúban. Én viszont féltem a hangos zajoktól, az üvöltő zenétől, az esetleg lökdösődő emberektől, a sok ismerőstől akik minimum bedugnák a fejüket a babakocsiba vagy a kezét meg az arcát simogatnák, az üvöltő drukkerektől stb. Párom szerint túlaggódom. Szerintetek is? Ti mit csinálnátok?
2011. szept. 10. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem, egyik helyre sem! Foleg a foci meccsre nem.
2011. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Biztos le leszek pontozva, de én simán elmennék, de csak ha:

- kulturált focimeccs (tehát nem olyan, ahová vandálkodni járnak)

- jó az idő.

Nem kell túlfélteni a babát, semmi baja nem lesz.

Az ismerősöknek mondd meg, hogy ne simogassák az arcát, csak a lábát és a hasát (de normál esetben kapásból így csinálják). A hangos zajoktól sem lesz baja, mert azért se a meccsen a drukkerek nem olyan hangosak, se a búcsú, mint pl. egy metálkoncert... Ami történhet, hogy megijed tőle. Abban az esetben elvonulnék a meccs alatt csendesebb helyre a kicsivel.

És igen, tényleg kicsit túlaggódod. Lazíts egy kicsit! :)

2011. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
Magadnál vagy? Persze vidd, meg tollasbálba is.
2011. szept. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs túlaggódva, én sem vinném egyik helyre sem. Nem véletlen mondták, hogy tömegbe, sok ember közé ne vigyük. 5 hetesen ahhoz még nagyon pici.
2011. szept. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Meg annyira nincs még kialakulva az immunrendszere!!Én nem is tudom, hogy tudnál elszámolni a lelkiismereteddel ha az alig 1 hónapos babád már is el kapna valamit...Én biztos nem tudnék!!
2011. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ,úgy látom vannak többen is akik bátrabbak mint én de most úgy döntöttem,hogy nem teszem ki ilyen "élményeknek" szóval mi nem megyünk. Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2011. szept. 11. 10:05
 17/17 anonim ***** válasza:
Én rendzseresen járok meccsre,és biztos nem vinném az ekkora gyereket(de a még most 2 évest sem) meccsre.Bár igaz,hogy ez Debrecen,nyilván többen vannak.Viszont egyik szektorba sem merném bevinni,még a nyugdíjasba sem.A búcsúba viszont inkább vinném,ha már választani kéne,a meccs szerintem jóval hangosabb.Egyébként én egyik helyre sem vinném,mert szerintem az ekkora tömeg nem való egy ilyen picinek.
2011. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!