Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van okunk aggodalomra, hogy...

Van okunk aggodalomra, hogy most már mindig így lesz ezután?

Figyelt kérdés
Alig múlt 2 hetes a babánk, amiért sokat fent van, igy mi sem tudunk aludni, teljesen ki vagyunk merülve, nem alusszuk ki magunkat rendesen. Ha nem lenne segítség, nem tudjuk mi lenne velünk?
2011. szept. 11. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! ez átmeneti időszak, nem lesz mindig igy! én is voltam hasonló helyzetben, de most 2 hónapos a kicsink és ezen már túl vagyunk, de én meg az ébrenléti időszakkal vagyok gondban! :)
2011. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
olvass utána, hátha olyan gondja van a picidnek ami könnyen orvosolható és te nem is gondoltad volna. A hordozókendő emellett nagyon praktikus lehet (bizonyos kötési formákba 3 hetes kortól be lehet tenni), mi az első 3 hónapban az esti nyügiket azzal vészeltük át (volt hogy a párom-apuka-tette magára, és nagyon élvezte)
2011. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!