Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szivacs puzzle szőnyeget...

Szivacs puzzle szőnyeget mennyi idős kortól használta a babátok?

Figyelt kérdés

Venni szerettem volna, de mindenhol az volt rá írva, hogy 2, valamint 3 éves kor alatt nem ajánlott.

A ti babátok mikortól használta, s mennyire volt érdemes megvennetek?


Én azért gondoltam, hogy megvenném, mivel laminált padlónk van, s kicsi a hely, szőnyeget feleslegesnek tartotta, mert amúgy is költözőfélben vagyunk, vagyis reméljük összejön 1 éven belül.

Csak egy kikás utca mintás szőnyege van.

S konyhában gondolta,m, hogy azért ne a földön legyen, mert szőnyeget nem akarnék oda, mivel após cipővel járkál, s csak olyankor tudok normálisan kitakarítani, ha nincs otthon, ami ritka :( Sajnos :(

S oda is ezt teríteném le, ha kimennénk, vagyis pár db-ját, mert picike a konyha. Olyan helyre ahol nincs útban.


2011. szept. 11. 21:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
5-6 hós korba rajta veküdt forgolódott mászni tanult utána elraktuk és egy éve kora óta probálj kirak.
2011. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!