Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem felejtette el a mászást?

Ugye nem felejtette el a mászást?

Figyelt kérdés
11 hónapos ( picit hypoton ) lányom pénteken elkezdett mászni, Olyan élvezettel, és fürgén, hogy öröm volt nézni, nagyon boldog voltam.Pénteken mászott 3-szor, szombaton már csak egyszer, és tegnap nem mászott.Mondjuk, annak idején a hasra fordulással is így volt.Megcsinálta, aztán pihentette a témát napokig, és azután egyfolytában forgott.Ugye nincs olyan, hogy valamit megcsinál,és elfelejti?Én úgy gondolom, hogy ha egy baba egyszer megcsinál valamit, azt tudja.Lehet, hogy most más köti le?Félek, hogy visszaesik.Próbálom ingerelni, amikor négykézlábra áll, érdekes dolgot teszek elé, de újra kúszva közelíti meg.Szerintetek?
2011. szept. 12. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is nehéz volt, próbálj akadályokat tenni elé, amin át kell mászni, bár szerintem folytatni fogja ne izgulj.
2011. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is csinálni fogja. Most már tudja hogy kell csinálni, csak biztos még egyszerűbb neki kúszni, ezért inkább azt választja. De ha még erősödik egy picit, akkor rájön, hogy jobb a mászás.

Lányom nem egy dologgal volt úgy, hogy megmutatta, hogy tudja, de mégsem csinálta! Aztán amikor teljesen megerősödtek az izmai, akkor már inkább mászott és nem kúszott.

2011. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fogja elfelejteni, sőt, általában akkor is visszatérnek hozzá, amikor elkezdenek járni, de gyorsabban akarnak haladni. Olyankor újra négykézláb közlekednek. :-)

Inkább arról lehet szó, hogy más köti le a figyelmét.

2011. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek!
2011. szept. 12. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!