Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hetes babát miben lehet...

3-4 hetes babát miben lehet hordozni? Úgy értem, hogy magamra kötve.

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 08:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem őket még nem lehet magadra kötözni. Leginkább fekvő helyzetben a legjobb nekik, ha felveszed, akkor is nyújtva legyen a gerince. Ha beültetnéd valamibe, megnyaklana szegény, az nem tesz jót neki. Csak babakocsiban, hordókában hordozd!
2011. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%
sokan kendőbe gyömöszölik őket, de szerintem az a legrosszabb, amibe lehet tenni
2011. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%

rugalmas hordozókendőben pl.

ujszülött kortól lehet hordozni,én azért szerettem a rugalmast,mert az előre megkötöt kendőbe is kényelmesen bele tudtam tenni a babát.



nyekleni nem fog ha megfelelően szoros a kötés,hogy tartsa,azt csak a kenguruknál látni hogy lóg szegény gyerek...

2011. okt. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
én sem tartom olyan jó ötletnek, meg én úgy tudom, hogy a kendőt biztonságosan csak úgy lehet használni, ha elmész egy pár órás "tanfolyamra" ...magamtól én nem is merném magamra kötni a babát, mi van, ha nem jól kötöm meg?
2011. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

kedves gyömöszölős:a kenguruban lógós jobb mikor az anyja térdét verdesi a gyerek lába?láttál te már kendőben közelröl babát?

hozzádsimul,és a lehető legjobban érezheti a tested közelségét.

2011. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
És akkor mikortól lehet vajon? Sokkal praktikusabb lenne így vinni (nem hosszútávra gondolok) mint állandóan mózeses babakocsival.
2011. okt. 5. 08:50
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem beszélve arról, hogy hasfájós és a védőnő, orvos is mondja mindig hogy sokat legyen testközelben, na de ha mindkét kezem foglalt a nap nagy részében akkor egy teát se tudok meginni nem beszélve bármi egyéb másról..
2011. okt. 5. 08:51
 8/27 anonim ***** válasza:
19%

Iegn láttam és rossz volt nézni, ahogy baba nyeglett benn, a fej lógott.

Valaki kitalálta - hozzáteeszem jó ötlet volt -, hogy elad egy darab anyoot jó drágán és ennyi


ja és lába is ugyanúgy lóg, mint a kenguruban.

2011. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%

Megértelek, de anno nem volt hordozó kendő és egyéb nyalánkság, mégis felnevelték a gyereket, még is meg tudták csinálni a házimunkát. Nem vagyok híve a hordozó kendőnek, akkor már inkább ez a fekvős kenguru.

[link]

Én viszont úgy vagyok vele, inkább 3-6 hónapig keményen feküdjön, minthogy tönkre tegyem a gerincét egy életre.

2011. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%

akkor lóg ha csak magára köti és nem tudja hogy kell helyesen tenni...sajna én is láttam ilyet,AZT valóban rossz volt nézni...

de ez szerintem nem gyömöszölt baba:

http://www.youtube.com/watch?v=7ormNvixdMI

2011. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!