Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A foga miatt jönne mindig az...

A foga miatt jönne mindig az ölembe, vagy azért mert párszor elmentem itthonról?

Figyelt kérdés

13 hós ikerfiaim közül az egyik mindig is kevésbé találta fel magát, jött hozzám nap közben, ajánlgatni kellett neki a játékokat, ha a testvére épp olyat játszott ami őt nem érdekelte. Sokszor szépen eljátszottak együtt, a másik mindig kitalálta mit akar. Fogaik miatt csak éjjel nyüglődtek általában, nappal nem volt gond.

Most voltam távol pár órára pár nap (egy temetés, egy szülői értekezlet, és most 2x vittem a lányom beszoktatni az oviba) Amelyik fiam eddig elvolt, most 2 percre se tudom otthagyni, tegnap délután óta (tegnap voltunk másodszor az oviba a csajszival) jön utánam, állandóan ölbe akar lenni, tiszta hiszti (mert ha felveszem rögtön csend van). Szerintetek attól van hogy elmentem, és hiányoztam neki? Vagy a foga? Vagy? Alig tudtam csinálni valamit ma meg tegnap tőle, ha meg végre ő volt el kicsit, akkor meg jött a másik fiú vagy a lányom.


2011. szept. 13. 11:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!