Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utaztathatom így a babakocsiba...

Utaztathatom így a babakocsiban 6 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
A babakocsink 170 fokban dönthető le teljesen de már nem teszik így neki és úgy sem ha a hordozóval csatlakoztatva utazik. Megemelhetem a támlát egy pozícióval? Néztem hogy ha mellé teszem a hordozót kb olyan a dőlésszög úgy.
2011. szept. 13. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan megemelheted félig ülőbe a háttámlát. Az én fiam 4 hónapos korától utazott úgy, 6 hónapos korától pedig teljesen ülő pozícióban, rá 2 hétre -ahogy megemeltem neki- ült fel magától.
2011. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6 hetes babám utazik igy a kocsiban. Vizszintesen már nem is hajlandó benne lenni, lehet azért mert a hordozóban is igy van.
2011. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is 6 hónapos, de 175 fokban van döntve még mindig... A hordozónak azért teljesen más a kialakítása!

A 6 hetes baba anyukáját meg végképp nem értem, de ez az ő dolga...

2011. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos kortól lehet egy fokot emelni a babakocsin. Ha pedig már rendesen felül, akkor lehet teljesen megemelni. Ha ez 6 hónaposan lesz, akkor 6 hónaposan, ha 8 hónaposan, akkor majd akkor.
2011. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Ez a pozíció nem ülő, félig fekszik. Mert ha erre állítom utána még 2 pozíciót lehet állítani és akkor ül fel teljesen benne. Ma kipróbálom hátha így nem fog sírni. Mert tegnap a hordozóból ki kellett vennem séta közben mert mindenáron fel akart ülni és ki akart szállni. De nem tudom cipelni őt is és a kocsit is tolni. Remélem így tetszeni fog, mondjuk tartok attól hogy keresni fog engem mert csak háttal tudom beletenni, nem tudom szembe fordítani hogy engem lásson (sajnos olyan a kocsink). Hát ha így sem fog neki tetszeni akkor nem tudom mit fogok csinálni :( már rémálom a sétálás...
2011. szept. 14. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!