Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemő hasi és csípő UH...

Csecsemő hasi és csípő UH vizsgálaton hol voltatok a babátokkal, térítéses vagy maszek alapon? Aki pesti, megírná konkrétan, hogy hol volt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
A területileg illetékes OTI-ban végezték el, állambácsi fizette. 5 percért nem fogok többezret fizetni.
2011. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak csipő UH volt. Mi a Karolina úton voltunk az ortopédiai klinikán. Beutaló kell a gyerekorvostól. Ingyen volt, normálisan fizetjük a tb-t, ez férjen bele az államnak.
2011. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
budaiban voltunk, ingyen csinálták mert a tb fizeti, szuper kedvesek voltak, nem volt sor, várakozás, tanácsokat adtak a táplálással kapcsolatban!
2011. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17. kerület Medical Center. Beutaló köteles, de ha jól tudok, csak helyi lakosoknak csinálják ingyen. Volt hasi, fej és csípő uh is.
2011. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Budai Gyermekklinika a 2.kerületben. Ingyenes. orvosi beutaló szükséges. és időpontot kell kérni telefonon. Hasi, fej, és csípő ultrahangot is csináltak.
2011. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az Istenhegyi Géndiagnosztika központban voltunk, mert túl későn kapcsoltam hogy időpontot kellene kérni és az állam bácsis helyeken csak jó 2 hónap múlvára lett volna hely, itt adtak 2 napra, 15 ezer forint volt a komplett fej-has-csipő uh, elégedett voltam vele, a terhességem alatt is ide jártam minden ultrahangra.
2011. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Budai egészségközpont, és 5000Ft volt.
2011. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hepinet-ben voltunk a Brendon áruház mellett. Ultrahangos csipőszűrés és hasi áttenkintés 5000,-Ft volt.
2011. szept. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

BP-en a Bethesda Gyerekkórházban: hasi, koponya és csípő UH.

Természetesen ingyenes volt

Kértem időponott, kb 5 percet kellet véni.

Kell hozzá beutaló a gyerekdokitól és ennyi


De már a nagyfiammal majdnem 12 éve is itt voltunk Csípő UH-on

2011. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
MÁV Kórház, a háziorvos adott beutalót, ingyen volt.
2011. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!