Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezd hatni a borostyá...

Mikortól kezd hatni a borostyánlánc? Már 1 hete rajtuk van de semmi változás! és nem hinném hogy gagyi mert a borostyanlanc.hu-ról van.

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 07:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen én is így tudom meg hallottam csak nem tudom mennyi az a max idő amíg el nem kezd hatni,de itt sem kaptam rá választ ezektől az oly okos emberkéktől!!!
2011. szept. 19. 13:46
 12/20 Snapette ***** válasza:
100%
A bőrrel érintkezve sem lesz olaj, illóolaj pláne nem a borostyánból. Nem választódhat ki belőle valami, ami eleve nincs benne. Nem észt osztani akarok, csak iszonyatos pofátlanságnak tartom, hogy ilyenekkel hülyítik az embereket, és persze, hogy egy anyuka, aki úgy érzi, hogy talán nem tett meg mindent a gyerekéért, talán valami rosszul csinált kifizeti, mert hátha... Olyan ez, mint a kézrátételes gyógyítás, meg hasonlók, amivel egy halom pénzt lehet csinálni az emberek elkeseredettségén és nyomorán. Utálatosnak tartom, ennyi az egész.
2011. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Snapette ***** válasza:
100%
S csak hozzátenném, hogy 5-6ezer forintért kötve hiszem, hogy igazi borostyán lenne, az műborostyán. Az igaziak nagyon drágák, és nem fél kiló van felfűzve belőlük egy láncra.
2011. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Snapette ***** válasza:
63%
Egyébként, hogy valami konstruktívat is mondjak, próbáld meg a gyerekeket nagyon kifárasztani nappal, és ha lehet, minimálisat aludjanak, hátha jobb lesz az éjszakai alvás...
2011. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Sajna már rájöttem hogy ez a lánc egy nagy marketingfogás!!!!!!!!soha semmilyen hülyeséggel nem tudtak még megszivatni,meggyőzni e ez sikerült ezt is a 10 hónap nem alvásnak tudható be...valahogy ez volt az utolsó amit megpróbáltam,most már el kell fogadnom hogy nem jó alvó babáimmal igencsak sok álmatlan éjszaka vár még ránk:(már ki is vettem a nyakukból hisz semmi értelme!!!!a pénzt nagyon sajnálom de ez volt biztos a tanulópénz hogy ilyen hülyeségeknek mégegyszer ne dőljek be....a lefárasztást is próbáltam már de semmi és semmi ....nos én/mi ezt kaptuk:)de kárpótolnak minden egyes át nem aludt éjszaka után mert nagyon okosak ügyesek és elég az hogy vannak nekünk:))))
2011. szept. 25. 08:35
 16/20 anonim ***** válasza:
86%

Na, ha így van, akkor miért kellett Cyndelt úgy oltogatni? Aki megveszi, az megérdemli a csalódást. Aki ennyire nem érti a dolgokat, az legalább ne okoskodjon nyilvánosan.

És lesz*rom a 0%-ot is, úgyhogy bátran lehet lepontozni.

2011. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
kérlek te drága ne itt élvezkedj hanem az ágyban na persze ha van kivel....pfffff
2011. dec. 2. 11:53
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
te drága, élvezkedem én mindenütt. Mások hülyeségén a legjobban, meg se haragudj :)
2011. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
sz@r neked.....
2011. dec. 2. 12:01
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább neked. Végülis te szívtad meg a borostyánlánccal :)
2011. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!