Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg kell parolni a gyumolcsoket?

Meg kell parolni a gyumolcsoket?

Figyelt kérdés
Szeretnenk kezdeni a hozzatplalast es en angliban lakom itt azt tanitjak az anyuciknak,hogy meg az almat is meg kell parolni...otthon is igy van?
2011. szept. 15. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell :)) A Főzés, párolás hatására a gyümölcsökben lévő vitaminok nagy része tönkremegy. Lereszeled az almát egy üveg reszelőn vagy simán összeturmixolod (figyelj rá, hogy ne maradjanak benne darabkák!) és már eheti is a baba.
2011. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kell.

a védőnőm azt ajánlotta, hogy ha nem bírná nyersen a gyümölcsöt (fájna a pocakja), akkor próbáljam párolva is.

de nem kellett.

2011. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt nincs így! :)

Én is csak azért párolom az almát, mert lányom másként nem hajlandó meg enni..De ezen kívül csak leturmixolok mindent.

2011. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak akkor pároltam, ha nagyon kemény volt a gyümölcs. Pl. a körte. Nehezen vitte volna a botmixer, így könnyebb volt összedolgozni.
2011. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is angliabol vagyok, nekem a health visitor azt mondta, hogy a gyumolcsoket nem kell parolni, csak a zoldsegeket.
2011. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!