Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a kislányomnak?...

Mi baja lehet a kislányomnak? És mit tehetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Vasárnap este és hétfőn napközben hőemelkedése volt, 37,4, de mivel efölé nem ment, és magától megszűnt, nem vittem orvoshoz. Viszont azóta a széklete nem olyan, mint szokott, olyan, mintha hasmenése lenne (napi 1x van neki, máskor is ennyi szokott lenni). Amúgy is rosszevő, de azóta szinte semmilyen ételt nem akar elfogadni (reggeli tejét megissza, napközben esetleg eszik 1-2 falatot azokból, amiket adok neki, és ennyi. Lehet főtt étel, bébiétel, péksütemény, szendvics, semmi nem kell, tejtermékek, értem ezalatt krémtúró, joghurt, puding, hasonlók, már ha meglátja, elszalad...)

23 hónapos, és 11 kg (ami szerintem kicsit kevés.)


2011. szept. 15. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

adj neki flórát.foga nem jön?

szerintem nem kevés lánynak a 11 kiló,Fiam is 11,5 kiló két évesen és 92 centi

2011. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is fogra gondoltam, mert a tünetek arra is utalhatnak, de 16 kint van neki, a 4 leghátsó hiányzik, és nem látok ott egyenlőre semmit:-S

Smecta-t adtam, de nem itta meg, holnap megpróbálom a Normaflore-t.

És köszi a válaszod! A Te babádnak kint van már az összes foga? (Csak azért kérdezem, mert nem tudom, mikorra várhatóak elvileg, ami még hiányzik, de bízom benne, hogy emiatt van, és nem vmi betegség.)

2011. szept. 15. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
két nagyörlő már kijött neki,úgyhogy még kettő hátra van sajna.Ha nagyon aggódsz,hívd fel a dokitokat,és telefonon kérdezd meg.Egy hígabb kakira felesleged szerintem smectát adni,amit nem csoda,hogy nem ivott,meg,olyan,mint ha gipszet inna:-)
2011. szept. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, de tejet ne adj neki amíg a széklete nem rendeződik, és ne erőltesd az evést, csak igyon eleget
2011. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma már nem adtam tejet, semmi tejterméket, de sajnos a kaki változatlan, ráadásul evett egy tányér levest (ez volt az össz evése), és rögtön átment rajta. Este rendel az orvosunk, mindenképp viszem le:-S

2011. szept. 16. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!