Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Októberben születendő babámat...

Októberben születendő babámat mikor fogom tudni kivinni majd sétálni és mennyi időre? Tegyük fel hogy 10-15fok lesz. Itthon lesz velünk a 3éves nagy is, szóval muszáj lesz játszóterezni, kimozdulni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyből mentünk.

Szintén októberi a pici, volt egy majdnem 2 évesem is.

2011. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Hazajöttünk a kórházból, elindítottam am osást és mentünk le a játszóra. A kórházban is megmondta a doki is, hogy a 2 hét szobafogság az elsőgyerekes paramamiknak van kitalálva...
2011. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
mi is azonnal mentünk,ahogy hazajöttünk a kórházból:)))Nem kell bent gubbadni!!!!!
2011. szept. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Osztm a véleményetek. A gyereknek a levegőtől semmi baja nem lesz
2011. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy viszed ki? Felöltözteted, aztán irány. Napi 1-2 óra levegőn léttől semmi baja nem lesz, legfeljebb jobban alszik.
2011. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én már egy hetesen az orvos javaslatára negyed órára kivittem, igaz ez tavasszal volt. de jól felöltöztetve ugyanez érvényes lesz nálatok is. nyugodtan viheted
2011. szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

:-) Decemberi a fiam. Aznap, mikor hazajöttünk a kórházból, a gyerekorvosunk azt mondta, hogy ha nincs -5 foknál kevesebb, menjünk sétálni. Persze rétegesen felöltöztetve.

A nővérem nagylánya januári. Ugyanaz a doktornéni az első babalátogatáskor zavarta el apukát babakocsit venni, mert ők úgy voltak vele, hogy mivel januári, ráérnek. Hát a doktornéni nem volt paramami. :-)

Szóval felöltözteted, s irány a friss levegő. Az első napokban rövidebb sétára menjetek, majd nyújtsátok az időt annyira, hogy a nagy is kijátszhassa magát a játszótéren. Persze mínusz fokokban mi sem órákat sétáltunk, de jó negyedórát tuti.

2011. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van erkély vagy kert, akkor elég oda kiraknod. de ha a nagy miatt mennétek, akkor viheted nyugodtan
2011. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én októberben szültem anno (első gyermek volt)jó hideg volt, úgyhogy az első héten ablakban levegőztettem. A második héten a teraszon és a harmadikon mentünk 1-2 órás hosszú sétákra. Makk egészséges a mai napig :-)
2011. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, megnyugodtam hogy nem kell bezárkóznunk, fiam nyári volt így vele rögtön mentünk, ezért nem voltam biztos az őszi baba sétáltatásával kapcsolatban.
2011. szept. 16. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!