Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak a kötelező vagy az...

Csak a kötelező vagy az ajánlott oltásokat is beadatjátok? Miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 10:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
Mindent megkapott eddig ami kötelező és amit ajánlottak.Féltem őt csak azért.
2011. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kötelezőket és az ajánlotatkat is.
2011. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A legfontosab nem kötelező oltásnak a kullancs ellenit tartom, nem volt kérdés, hogy megkapja-e vagy nem.

De kapott Prevenar-t, Rota-t,és Neis Vac-C-t is.


előző


aki nem adatja be se a kötelezőket, se az ajánlottakat, az az ő dolga, de ha valami történik, akkor ne sírjon szája:-(((

2011. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó!

Így van! de nem csaj az ő dolga... Másokat is veszélyeztet vele. Mint írtam, ha mindenki beadatná, megszűnhetnének ezek...

2011. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
31%

Aki azt írja, hogy nem tudjuk, hosszú távon milyen a hatása:


honnan tudod, hogy a mikró, a mobil hosszú távon nem káros? vagy ezeket sem használod? ezek sincsenek tesztelve 60 évvel ezelőttről...

2011. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

Kisfiam most éves, Ő ezeket kapta: Prevenar, meningococcus elleni, bárányhimlő elleni és a kullancs elleni.

Kislányom 3 hónapos: mindent meg fog kapni amit a tesó is megkapott, + a rota első adagján már túl van.

Én is azon az elven vagyok, hogy ha meg tudom előzni a betegséget akkor megteszem.

2011. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én mindkettőnek beadattam a kötelezők mellett: Agyhártya gyull. elleni, kullancs elleni(sokat vagyunk szabadban) és a bárányhimlő elleni. Ami nagyon szupi volt, mert téltől nyár elejéig tombolt a himlő az ovinkban és az én (nagyobbik ) fiamnak semmi baja se lett, vígan járt az oviba.
2011. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!