Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Front van ma? Olyan nyűgös a...

Front van ma? Olyan nyűgös a babám, még éjjel is felkelt, pedig nem szokott!

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, az enyém meg többet alszik, mint szokott
2011. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet.

Egyes babák valóban érzékenyebbek a frontokra, de jöhet a foga is, bár nem írtad mennyi idős.

Az is lehet, hogy rád volt szüksége, esetleg éhes-szomjas...

2011. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bár azt írják, hogy nincs de szerintem az van. A babám tiszta nyűgi, aludni alszik de azt is nagyon rosszul. + Nekem is fáj a fejem, már annyira hogy hánytam is.( gyógyszer nem hatott)
2011. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.
2011. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én frontérzékeny ember vagyok, általában 2-3 nappal előbb érzem a frontokat, így az nem jelent semmit, hogy ma nincs front. De persze a nyűgösséget egy kisbabánál nagyon sok minden okozhatja, nem csak front.
2011. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
7 hónapos , eszik iszik rendesen. Múlt héten kijött a 6. foga, túl vagyunk 5 napja a rota víruson. Vissza is zökkentünk a rendes kerékvágásba, és most éjjel óta nyűgös nagyon. Bár épp most elaludt, 1 1/2 órás kínlódás után!
2011. szept. 16. 13:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Másfél évesem ma nekem is nagyon nyűgös volt egész délelőtt.
2011. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
13:53 Jobbulást neked és kitartás!
2011. szept. 16. 13:57
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is szét megy a fejem, a babám is rosszul aludt éjjel, vagy felsírt vagy nyöszörgöt, óránként kelletem hozzá, de csak egyszer szopizott, szóval se éhes se szomjas nem volt, valami más miatt nem tudott aludni, ma is nyügös és állandóan ásítozik.
2011. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!