Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütőtökös hozzátáplálással...

Sütőtökös hozzátáplálással kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

5,5 hós babámmal 3 napig kóstoltattam sütőtököt. A 3. nap már jóízűen megevett belőle majdem egy fél bébiétel üvegnyi mennyiséget. Viszont este viszont láttam szinte ugyanúgy a pelusban. Egy idejig szüneteltessem, mert esetleg nem tudja megemészteni, vagy ez így lesz minden szilárd bevezetésénél? És normális?

Köszi a válaszokat!


2010. jan. 31. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, még 9-10 hónapos korban is sok minden visszaköszön (sütőtök, zöldborsó, spenót stb.). Semmi gond vele, nyugodtan adhatod neki tovább.
2010. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem normális,a lényeg az lenne,h meg is eméssze.:)A zöldségek nem fognak maradéktalanul hasznosulni,de azért az látszik,ha ha csak átment rajta.Próbálj valami mást,h azt hogy bírja.
2010. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális, még gyakorloni kell a gyomrának a zsilárd ételeket. Akár hónapokig mehet ez...
2010. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok!


Ez az egyetlen, amit eddig jóízűen elfogadott. Az almára nagyon fintorgott, a barackot úgy ahogy megette.

2010. jan. 31. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém már 2 hónapja eszi a tököt (én főzök neki) és ha tököt eszik, a kakija mindig sárgás. Szerintem ez nem gond.
2010. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csináld meg főzeléknek. Krumplival turmixold össze. Ha tápszered van otthon, akkor tálalásnál tegyél bele egy-két kanállal. A védőnénim javasolta, mert így nem "fut" át rajta a kajcsi. Nálatok is valószínű az a baj, hogy "átfut" rajta a sütőtök.
2010. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Krumplit még magában nem evett, az nem gond? Így is keverjem neki össze? Tápszer pedig van itthon, mert nagyrészt már csak azt eszik.
2010. jan. 31. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:

A töktől a 8 hós kislányom kakija is sárgás, és van, hogy a popsiját is megfogja :)

Ez normális, kell egy kis idő, hogy teljesen megemésszék a főziket. Még éretlen az emésztőrendszerük...

2010. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a krumplitól. Nyugodtan próbáld ki. A késöbbiekben is minden főzeléket krumplival kell sűríteni. (Amíg a lisztet be nem vezeted nála, bár én inkább a rizslisztet szoktam használni.)
2010. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!