Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Küldenétek nekem hozzátáplálás...

Küldenétek nekem hozzátáplálással kapcsolatos linkeket? Lehetőleg olyat, amiben receptek is vannak.

Figyelt kérdés

Szertném összegyűjteni, és kinyomtatni őket, hogyha elkezdem a hozzátáplálás, ne kelljen állandóan keresgélnem.

Ezt az oldalt ismerem, ilyesmikre gondoltam

[link]


2009. szept. 21. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Elég jónak tűnik a link.De a legújabb kutatások szeint már 4 hónapos korban meg kell kezdeni a lisztes ételekkel való sűrítést.Az ételeket pedig megkell sózni és cukrozni,mert ettől nem lesz semmi baja ( neked is megsőzta az ételt az anyukád ),ha viszont nem ízesíted,akkor később sem fog enni rendes ételt.A ti ételetekből is ehet már 6-7 hónapos korban.Ha elkezded a hozzátáplálást,rájössz majd,hogy mi a baba igénye.Ezek a linkek csak irányadók lehetnek,de nem kell feltétlen ragaszkodni hozzájuk.Legalábbis nekem 3 gyerek után ez a tapsztalatom.Én nem vettem babakekszet,babrizst,meg hasonlókat,mert nemcsak drágák,hanem mesterségesen kezeltek is.A természetes dolgokat tartom egészségesnek.Éppígy kész bébiételt is csak utazáskor adtam nekik,vagy csak akkor,ha éppen nem volt időm főzni.
2009. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Off! Kedves első! Szerinted ne egyből marhapörkölttel kezdjem?!!! Nem te adtál a múltkor az 1 hónapo gyerekednek májkrémes kenyeret?!
2009. szept. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Eleinte nem nagyon lesz szükséged rájuk, én mindíg a saját fejem után mentem. Első alma volt, majd barack, utána alma-burgonya, alma-barack-burgonya, barack-burgonya, majd a gyümölcsök rizzsel keverve, utána répa és sütőtök, majd ezek kevergetése. Amikor már többmindent evett, és már én untam az ugyanolyan kajákat,Ő meg egyenesen fintorgott... akkor kezdtem el neki mást csinálni.

2009. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a linkeket! Nagyon jók. Nekem az orvos azt mondta, ha elkezdjük majd a hozzátáplálást, akkor 1. zöldséggel kezdjem, ne gyümölccsel, mert vannak babák, akik gyümölcs után nem akarják megenni a zöldséget.
2009. szept. 22. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!