Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a kislányom?

Miért csinálja ezt a kislányom?

Figyelt kérdés
5hetes tápszeres baba,már 2.napja alig bírom elaltatni.Nyüszörög,cumit kér,de kiköpi aztán mégis kéri aztán megint nem...vagy másfél óra míg ezt csinálja.Ha el is alszik akkor is fél óra múlva dünnyög..nyökög..,Mi lehet a gond??
2011. szept. 17. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy fáj a hasa, a szelek bántják vagy ilyesmi..?
2011. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy sok kisbabának nehezen megy az elalvás. Van egy időszak az első hetekben-hónapokban, amikor az altatás kínszenvedés. Nem akarnak, nem tudnak aludni. Azt gondolom, hogy mivel még nagyon picik, ezért mint mindenre, így az alvásra is meg kell érniük. Tudom, hogy vannak hamar elalvó babák, de nem mindegyik ilyen. Sok kisbabának idő kell míg rájönnek arra, hogy hogyan kell elaludni ügyesen.

Plusz ilyenkor még komoly befolyásoló tényező a éhség, az emésztés, a hasfájás, a környezethez való alkalmazkodás is.

Türelem és kitartás kell, lesz ez jobb is!

2011. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd ki a levegőre, amikor csak teheted. Könnyebben el fog aludni és talán jobbat is alszik, mint odabenn.
2011. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem álmos? :)
2011. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, 2 napig nem álmos...

Egyes babák akkor sem tudnak könnyen elaludni sajnos, ha álmosak. Főleg a pár hetes babáknál vettem észre.

2011. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!