Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolc Semmelweis kórházba...

Miskolc Semmelweis kórházba miket vittetek magatokkal?

Figyelt kérdés

Szeretném összekészíteni a cuccot, amit szüléskor viszek be magammal, de sajnos a védőnőmben nem bízom 100 %-osan, ezért érdekelne, ti miket vittetek be.

Köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 8. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még csak most megyek (szombatra voltam kiírva), de voltunk megnézni a szülészetet, és ott elmondták, mire lehet számítani... A babának pelenkát és popsitörlőt érdemes bevinni, előzőből csak keveset adnak, utóbbiból semennyit. Magadnak mellszívót és bimbóvédőt említettek. Azt is elmondták, hogy a babára kórházi ruhát adnak, át lehet öltöztetni sajátba, de kéretik az esti fürdetés előtt (amire elviszik) visszaadni rá a kórházi rucit.

Két csomagot vigyél, az egyiket a szülőszobára - ebben legyen fürdőcucc, papucs, ásványvíz a vajúdáshoz, ha apás szülés, akkor neki valami nasi (mert ha bement, nem engedi ki); a másik, nagyobb pakkban a kórházi cuccaid. Apát csak a vizsgálat-beöntés-zuhanyzás után engedik be hozzád a szülőszobára.

Mennyi időd van még hátra? Ha nem szülsz 30-a előtt, érdemes bemenni megnézni a kórházat - minden hónap utolsó keddjén lehet, azt hiszem 13 órától, csoportosan (az NST-n ki van írva), nagyon aranyosak, készségesek!

üdv:

40+2 napos kismama

2010. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Én még csak 31 hetes vagyok, de lassan összekészítem a táskákat!

Kedves vagy!

2010. nov. 8. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!