Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós anyatejes kisfiam...

3 hós anyatejes kisfiam széklete "túrós". Mi ez?

Figyelt kérdés
Néha kap tápot kiegészítésént, kb napi 120-150 grammot, de van, hogy egyáltalán nem kap tápot. Nem tudom mitől lehet túrós a kakija, járt már így valaki?
2011. szept. 18. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy kis sárgás darabkák vannak benne ?

Néha nálunk is volt ilyen, különösebben nem foglalkoztam vele, mert általában mire aggódni kezdtem volna, megszűnt.

2011. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs semmi gond, ez is normális. A kakiban csupán "fölösleges" megalvadt tejet látsz, azaz túrót. Lehet, hogy kicsit túleteted a babát... Biztos, hogy kell a pótlás?
2011. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekünk is 3 hónapos a pici. Szinte mindig "túrós". Addig amíg vért nem látsz - sose legyen - nem kell aggódnod.
2011. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem adnám a pótlást ha ő nem kérné. Jobban szeretném ha a tejem elég lenne, de előfordul, hogy nem elég, ezért a pótlás.

Köszönöm a válaszokat.

2011. szept. 18. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 2. hónapban teljesen elapadt. Ezért most már 100%-osan tápszeres. Ettől a kakija sárgászöldes színű, sok apró csomóval. De ez is tápszer függő. Most Milumil HA0 Start Optima-t kap, de volt hogy Beba Sensitive-t is kipróbáltuk. Attól nagyon zöld masszív volt a kakija. Nem is nagyon ette.

Egyébként nagyon szépen fejlődik ettől is. A Konakion-t így már be sem kell adni neki, mert a tápszerben van elég K vitamin. Szóval nem kell félned, nincs rossz hatása a tápszernek.

2011. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2011. szept. 19. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!