Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír mindig, ha leteszem...

Miért sír mindig, ha leteszem aludni? És miért nem alszik, ha álmos?

Figyelt kérdés

Szerintem ez nem jó így, de nem tudok mit tenni, és nem tudom, miért van. Egyszer megpróbáltam bent maradni, engem nézett, álldogált, vigyorgott. Nekem meg elfogyott a türelmem. Már inkább hagyom sírni, bár nem tart sokáig, 1-2 perc, de nincs ötletem.

Nem fázik, melege sincs, nem éhes, nem szomjas, nem kakis. Szinte az összes alvás így kezdődik mostanában.


A másik, hogy dörzsöli a szemeit, hatalmasakat ásít, evés után mégis, ha leteszem, 40-50 perc, míg elalszik.

Valakinek ötlet?


2011. szept. 19. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az kimaradt, hogy mennyi idős? Bár ha áll akkor gondolom nagyobb baba.Az én egyévesem is ezeket csinálja, azért van, mert menni, mászni akarnak, nem egy helyben lenni, aludni. Ez így a természetes. Alvás időben rendezd le, tedd e helyére, majd menj ki. Ha bent maradsz, azt hiszi játszol vele. Egy idő után kinövik.
2011. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm, hogy szóltál. 14 hónapos. Akkor megnyugodtam, hogy nem az én lányommal van baj. Valamelyik nap hosszúra nyúlt a sírása, talán a fogával is küzdött, úgy aludt 40 percet, hogy a lábamon ült velem szemben, és buksija a szívemen. Egyszeri eset volt, nekem jól esett, mert sosem csinált ilyet, és akkor tényleg 40 percen keresztül sírt.


Szóval ha 1-2 percig sírdogál, akkor nincs nagy baj.

Köszi.

2011. szept. 19. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még csak 6 hónapos a fiam, de pár napja megtanult négykézlábon hintázni, és ezt csinálja a kiságyban. Már hulla fáradt, és hiába teszem le, visszafordul négykézlábra. Ugyanez volt, mikor hasra tanult fordulni, és még vissza nem tudott. hetekig szenvedtem ezzel.

Én szoktam azt csinálni, hogy kimegyek, és nézem az órát, 3 percet hagyom sírni (igen, hagyom, mert nem tudok mást csinálni, lehet emiatt rossz anyának tartani). Ha akkor is sír, akkor kimegyek, felveszem. Néha az a 3 perc maga a pokol, de ki kell bírnom, mert neki ez a határ, általában akkor elalszik.

2011. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!