Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő kérdés!?

Légzésfigyelő kérdés!?

Figyelt kérdés

Semmit nem mozdítottunk el, az érzékelők is ugyanott vannak, ahol anno elhelyeztük.

Mégis 5 perc alatt legalább 20× jelzett a légzésfigyelő.

Ott álltam a kiságy mellett és láttam, hogy a lányunk lélegez, mégis besípolt.


Létezik, hogy tönkre ment?

Vagy valami más gond van?


2011. szept. 19. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
hálózati,vagy elemes?ha elemes,lehet merül,vagy ha hálózati,esetleg nincs megtörve a zsinór?
2011. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hálózatiról megy.

Nem hiszem, hogy meglenne törve, mert el se lett mozdítva.

2011. szept. 19. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor lehet,hogy annyi,csütötököt mondott.ha garanciás,hívd a gyáártót.
2011. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk detto ugyanígy ment tönkre de csak az egyik érzékelőlap csinálta ezt, most a másikat használjuk, de már vissza fogom vinni kicseréltetni mert lassan eljutunk oda hogy levándorol róla és nem elég egy érzékelőlap. (Baby Control van nekünk, ez gyakran meghibásodik, a tesóméknak is ilyen volt és az is ugyanígy ment tönkre)
2011. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hanyason van az érzékenység? Angelcare?
2011. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekünk is Baby control van és én csak dicsérni tudom...azaz volt egy éves koráig aztán angel care.


nekem azt mondták ha merül az elem akkor jelez. mondjuk ha így volt a B.C-t be sem lehetett élesíteni kikapcsolás után mert sipolt.


nem lehet elemesre váltani a tiéteket? honnan van a figyelő? mikor vetted? használt régóta? lehet nem ártana átnézetni.

2011. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!