Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a babája nem szerette a babakocsit?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hetes és egyszerűen nem tudok vele sétálni menni, mert amint beteszem a babakocsiba, már ordít is. Már olyan sokmindent kipróbáltam, de egyszerűen nem tudom, hogyan szerettethetném meg vele. Valakinek tipp?
2011. szept. 20. 11:07
1 2
 1/15 alaszka ***** válasza:
Enyém 3 hónapos, és csak úgy tudok vele menni, ha előbb elaltatom, és úgy teszem bele, így ameddig rázkódik a kocsi, addig alszik. Ha ébren indulok el vele, akkor 10 perc után ő is sír benne, így messzire én sem merek vele elindulni...
2011. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Milyen babakocsid van ? Miután beleteszed a kocsiba, és sírni kezd, fel is adod ? Azért kérdem, mert a készülődés részét az én kicsim sem igazán szerette, viszont ahogy kiértünk az utcára, és gurulni kezdett, nagyon hamar megnyugodott, rövid időn belül el is aludt, legalábbis míg ilyen pici volt. Esetleg adhatsz neki arra az időre cumit, üvegből tejet (tápot, amelyiket kapja), az is meg tudja őket nyugtatni.
2011. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekünk nem sikerült, mert mindig kimászott belőle. Felemelte a popsiját és kitette a lábát. Életveszélyes volt. Hát mi váltottunk oldalhordozóra. Azóta imádunk mászkálni... Nézegethet Ő is, nagyon szereti.
2011. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
peg perego babakocsink van pliko p3. már próbáltam úgy is, hogy aludva tettem bele, de sajnos reménytelen. Jobban elvan a babhordozóban, azt rátehetem neki, de a navettát, amiben feküdni kell, sajnos nem.
2011. szept. 20. 11:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is sírt annak idején amikor beletettem, kellett pár hét mire megszokta. Szerintem se add fel!Hamar meg fogja szeretni. Vidd mindennap, mindig kicsit több időre. És ne ijedj meg ha először sír pár perc után abbahagyja.
2011. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 alaszka ***** válasza:
Első vagyok. Amíg ilyen pici volt az enyém, ha elkezdett sírni még 15 perc után is visított a kocsiban...Már most hogy nagyobb annyiból jobb, hogy nézelődik, meg beszélek hozzá, és így lát, megnyugszik, de csak akkor ha nem éhes, és álmos már egy picit.
2011. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lányom az első hónapokban még csak-csak elviselte a babakocsit, de sohasem szerette, sokat sírt benne (bennük, mert kétféle is volt, úgyhogy tök mindegy milyen volt a babkocsi). Nem bírta/bírja a bezártságot, amint bekötöm bárhová is, akkor azt nagyon utálja.

4 hónapig babakocsiztunk, azóta nem. Egyszer-kétszer megpróbáltam őt betenni, de ki akart mászni. Most már 11 hónapos és egyáltalán nem használjuk a babakocsiját. Inkább megy most már. Bár így nehezebb eljutni ide-oda, és tovább tart, de már nem is akarom betenni őt a babakocsiba.

2011. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát a fiam is nagyon sírós volt a babakocsit utálta, hogy nem látott ki belőle. mondják, hogy nem lát jól az elején, de ő szeretett nézelődni, 3 hónaposan már emeltem egyet a háttámlán, akkor már jó volt (4 fokozatban -a vízszintestől- lehet állítani a háttámlát).
2011. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Nyugodtan vidd sétálni úgy, hogy a hordozót ráteszed a babakocsira és úgy mentek. Ha abban elvan, akkor miért ne?! mi is így mentünk kb 5hós koráig. Nem szeretett vízszintesen lenni. Ez van, a hordozót meg imádta. Most a tesó meg imád a mózesban lenni, szeret feküdni. :-)
2011. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ordított a kocsiban. Most hogy már ül és jobban kilát, így már jobb a helyzet, de 10ből 7 alkalommal most is kikéredzkedik egy idő után. Az autózás pedig kész rémálom. Utálja ha le van kötve, ordít mint a fába szorult féreg. Remélem ha váltunk menetiránnyal megegyező ülésre, változni fog ez is.
2011. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!