Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hánykor megy fürdeni a 10hónap...

Hánykor megy fürdeni a 10hónapos babátok este? És mikor alszik el és meddig?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 10hónapos eddig fél 10kor ment fürdeni és utána tápszer és már aludt is reggel fél 9-9ig....de most hogy jön a rossz idő megprobáltuk fél 9kor fürdetni tápi és alvás...éjfél fele mindig felébred és alig tudom vissza altatni....Mit csináljak? Mikor vigyem akkor fürdeni?
2011. szept. 20. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kiskora óta fél nyolckor fürdetem.És utána vacsi.Kell idő neki mire átáll.
2011. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Óraállításkor úgyis előbbre csúsznak majd a dolgok októberben.


Lányom fél 8-kor fürdik, eszik és már alszik is, kb. reggel 8-9-ig. Óraátállításkor korai lenne fél 7-kor fürdetni őt, úgyhogy majd megpróbáljuk kitolni az időt, hogy ugyanígy fél 8 körül legyen a fürdetés. De ez nem egyik napról a másikra lesz, idő kell neki is az átálláshoz.

2011. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csill79 ***** válasza:
Nálunk eddig nem nagyon volt rendszer,de most már azért próbálom betartani,hogy 8 körül fürdés és 9-kor alvás.Nálunk sokat ébred éjszaka,de 9 fél 10-ig is alszunk reggel.Ő is tápszeres és 10 és fél hónapos kislány.Ha 2-szer alszik nappal,akkor van,hogy csak este 10-kor teszem le.
2011. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fél 9kor pancsi, utána 9 után cicire kerül és fél 10-10 körül alszik el. Éjjel min. 2* ébred cicizni és reggel 7 körül kel. Napközben 2* alszik hosszabbat. 10 és fél hós
2011. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nálunk is 1 hónapos kora óta fél 10 fürdés, 10 evés, utána alvás 8ig. És én is pont most gondolkoztam, hogy előrébb kellene hozni már 1 órával, aztán kitaláltam, hogy az időátállitásnál októberben úgyis pont annyival lesz előbb, és azt ő meg sem érzi, úgyhogy mi várunk még 1 hónapot. Amúgy én is attól féltem, hogy ha hirtelen megváltozik a fekvési ideje, akkor felborul az éjszakánk..

2011. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!