Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónapos babám csak azt...

10hónapos babám csak azt hajlandó megenni amit mi. Nagyon nagy baj ha adok neki? Semmi kiütése nem lett még eddig tőle se más baja nem volt. Rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

mondd csak te miről beszélsz? :)

10 hónaposnak mégse adhatsz bébipapit, nem???


az a lényeg, hogy úgy főzz ami nem terheli meg a pocakját, tehát kevés fűszerrel és nem allergizáló ételeket.

ennyi idősen már az én fiam is azt ette amit mi, és a legtöbb baba így van ezzel, nem értem miért lennél rossz anya?!?

2011. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
10 honaposan az en lanyom is azt ette amit mi.
2011. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy-két ismerősöm azt mondta h még nem szabad neki azt enni amit mi...Majd csak ha elmúlt 1éves...de nem hajlandó megenni mást..Persze kevés fűszerrel főzök neki..:)
2011. szept. 22. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Akkor engem 1-2 ismerősöd agyon ütött volna!

A lányaim szintén azt ették már ennyit idősen,mint mi! Ha piskótát sütöttem,abból is kaptak,a nokedlis levesből is kapták a nokedlit- a tojás fehérjét amúgy nem adtam nekik,csak így tészta formájában. Nem lett tőle bajuk!!! Ahogy előttem írták,óvatosan a fűszerekkel,és pl a pörkölttel,zsírosabb levesekkel- babgulyás leves- várj 1 éves korig. Egyébként kenőmájas,vajas,felvágottas... kenyeret,kiflit,zsömit is adhatsz neki!


Üdv: 3 gyerkőcös

2011. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is 10 hónapos, és Ő is azt eszi amit mi. Pontosan az én tányéromból kell neki, mert ha nem abból kapja, azt hiszi mást kap. Nem tudom mi lenne ezzel a baj?
2011. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha egészséges ételeket főzöl, akkor örülj neki, hogy szívesen eszi! (sok zöldség, fehérje, kevés só és fűszer.)
2011. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!