Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El vagyok keseredve. Ugye...

El vagyok keseredve. Ugye azért apát is szereti, nem csak öcsémet?

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hónapos, és öcsémmel nagyon jól elvan(20 éves) viszont mikor férjem korábban szabadul el a munkából, rámosolyog mikor hazajön, de ennyi....

Elég sokat dolgozik, sokszor akkor megy mikor fiunk még alszik, akkor jön mikor már alszik.És mostanság többször olt vidéken is napokra.

Én meg át szoktam menni anyumékhoz(kis panelban lakunk, anyáéknál nagyobb a mozgástér, tudunk beszélgetni, jól elvagyunk) és mikor öcsém hazajön a suliból neki tökre megörül általában.Volt olyan, hogy odamászott hozzá, és meg is ölelte.Apa ilyet még nem kapott:(((

Totál kivagyok ettől....:(((

Persze mikor itthon van próbál vele játszani, de ez csak percekig tart, mert akkor én kellek neki:(

Pedig tényleg nagyon szereti fiunkat, és próbálkozik, csak elég ritkán találkoznak.

Én nagyon hálás vagyok azért, hogy férjemnek van munkája, csak olyan rossz, hogy ilyen kevés az az idő, amit aktívan tudnak együtt tölteni, sokszor hétvégén is mennie kell.

Remélhetőleg nem lesz ez mindig így, mármint lremélem lesz több szabad hétvége.

Volt valaki ilyen helyzetben?Ugye azért jó apa-fia kapcsolat fog kialakulni?

Én nagyon örülök, hogy öcsémmel ilyen jól elvan a kisfiunk, csak olyan nagyon rossz érzés, hogy azt látom, mintha hozzá jobban kötődne mint az apjához:(((

Komolyan ettől sírni tudnék...:(


2011. szept. 20. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy jobban kötődik a naponta látott, vele sokat játszó öcsédhez, mint az apukához, akit alig-alig lát, kapcsolatuk szinte nincs. Én elhiszem, hogy kell a pénz, meg fontos a munka, de hidd el, ahhoz, hogy köztük is ki tudjon alakulni egy szoros kötelék, nem elég az, hogy néha-néha látják egymást! Nem tudod úgy alakítani a napot, hogy kitold a lefekvést, míg apuka hazaér? És a hétvégék? Akkor is állandóan dolgozik? Esetleg ti nem tudtok vele menni?
2011. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél szomorú.Az apák gyakorta csak akkor töltenek hosszabb időt örömmel a gyermekükkel, ha már beszélgetni lehet velük. Ki fog alakulni.

Az meg nem baj, hogy más rokonnal is jóban van a kicsi, azért az apa az apa.

Ha hazajött a munkából, ne zúduljatok rögtön rá - (kell a fickóknak egy kis pagányos pihi). És utána valami kis kedves epizódot mesélj a kicsi aznapi kalandjaiból - amiből ő sajnos rendre kimarad a munka miatt.

Ki fog alakulni, hamarosan együtt rendezik az iratait:

http://www.youtube.com/watch?v=cXXm696UbKY

2011. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez egy átmeneti helyzet...most ez van, hónapokig nem volt munkája, én csak gyest, csp-t kapok, szóval most mennie kell.

Építőiparban dolgozik, ha határidő van, akkor menni kell...

Kihúzni nem igazán tudom a fektetést,meg amúgy is változó mikor ér haza.

Köszi a válaszokt,

Amúgy férjem is mindig azt mondja, hogy alig várja, hogy menjen, beszéljen, megy vele majd focizni, vásárolni,stb:)

2011. szept. 20. 18:49
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és nagyon köszi 2. a linket:))
2011. szept. 20. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj, ez meg fog változni később, és apa lesz az "isten", főleg, ha a férjed ennyire szereti a picit. Persze, hogy jó lenne, ha több időt töltenének együtt, de még fontosabb, hogy amikor itthon van a férjed, sokat legyen a babával, etesse meg ő, vigye el sétálni, te meg lehetőség szerint húzódj a háttérbe.

Nálunk is vannak nehezebb időszakok, amikor apa-fia alig látják egymást, de ha egy hétvégét végre együtt töltünk és a férjem sokat foglalkozik vele, a kisfiunk olyan lesz, mint ha kicserélték volna - megy puszit adni apának, játszik vele és engem nem is hiányol addig. Most 15 hónapos.

Az pedig nem baj, ha a nagybátyját ennyire imádja a fiad, nálunk a mamákkal van így, és én örülök neki.

2011. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!