Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy osszak be 55 ezer Ft-ot...

Hogy osszak be 55 ezer Ft-ot 1 éves fiamra és a háztartásra?

Figyelt kérdés
na meg ha nekem is kellenek cuccok Pl. betét stb.
2011. szept. 20. 22:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez kevesebb, mint a megengedett minimuma a segélynek.
2011. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ennyi a gyedem
2011. szept. 20. 22:20
 3/20 anonim ***** válasza:

csp?

egyedül neveled?

2011. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hű, ez nem könnyű feladat! Én úgy oldanám meg, hogy hó elején egy bevásárlással megvenném a tartós élelmiszereket (tészta, krumpli, fagyasztott borsó, hagyma, liszt, cukor, dobozos tej, sűrített paradicsom, fűszerek), plusz a tisztasági dolgokat (mosópor, betét, pelus, szappan) ezt kb. 15 ezerből. Aztán minden hétre eltennék 10-10 ezret egy borítékba, és minden hétre előre megtervezném a menüt. Így kb. ki tudod számolni, hogy mennyibe fog kerülni az egész hét. Vehetsz pl. egy nagy darab karajt, ha azt leválasztod a csontról, felszeleteled, akkor többször is főzhetsz belőle (pl. fele rántott hús, fele lecsós hússzelet), a csontot pedig megfőzöd levesnek. Vagy lefőzöl egy nagyobb adag pörköltet, egyik nap az a főétel, másnap a maradék a főzelékre feltét. De iszonyú nehéz ennyi pénzt beosztani, minden tiszteletem a tiéd!
2011. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ebben benne van a családi pótlék is?

Mennyi a rezsid?

2011. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ezt lehetetlen beosztani... Gyerek apja?
2011. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A rezsit is ebből kellene fizetni?
2011. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szerencsére ebbe nincs benne a rezsi, családi pótlékot teszem félre,gyűjtök.
2011. szept. 20. 22:35
 9/20 A kérdező kommentje:

Bocsi,félre érthető voltam:)

gyerek apja van,együtt élünk:) csak igy egyeztünk meg anyagilag,mert együtt nem megy a spórolás.Ő fizeti a rezsit,hitelt.

2011. szept. 20. 22:38
 10/20 anonim ***** válasza:

nekem 65 a gyedem, férjem fizeti a rezsit és a benzint, én a gyedből a gyerkőcöt és a bevásárlást.

vígan elvagyunk belőle :)))

főzök, 2 hetente megyünk nagybevásárlásra, akkor listát írok, előre kitaláljuk mit főzzek.

fiamnak használtan veszem a ruhákat, egy anyukától veszem át a szinte új ruhákat, amiket én szintén eladok, így mondhatni ingyen van. pont a héten vettem 30 gyönyörű ruhát 7000.-ért, a cipőt 2000.-ért vettem (új!), ezzel meg is vagyunk őszre. a pelus az ami húzós, azt dm pontokkal veszem. a családi nekünk is megmarad általában :)

2011. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!