Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is riasztott a légzésfi...

Másnál is riasztott a légzésfigyelő 7 hónapos kor után?

Figyelt kérdés
Akár tévesen akár nem. Mindkettő érdekelne.
2011. szept. 21. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Téves riasztásunk volt 2-3 alkalommal. Ezek pont akkor kezdődtek, amikor a gyerkőc már mozgékony volt, és megtalálta azt a kis helyet, ami alatt nem volt érzékelőpárna. Mivel alapszabály az, hogy ne ess pánikba, először kapcsolj villanyt, és nézz rá a gyerekre, mindig valami lehetetlen helyen találtuk meg.

Éles riasztásunk szerencsére nem volt.

2011. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában szinte csak a 7.hónap után riasztott.Volt hogy fent volt a gyerek,és akkor is.Szerintem ez nagyon gyakori,ficánkolnak,elég ha kicsit az oldalára fordul,és nem érzékeli a figyelő.
2011. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is előfordult, szerencsére téves riasztásaink voltak. Miután elkezdett a kisfiam mászni, éjjel csak úgy aludt el, ha ráfeküdt a takarójára...ilyenkor be is riasztott...egyszer nagyon meg is ijedt a hangjától, alig tudtam megvígasztalni. Mi azóta nem használjuk
2011. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, az éjjel én is nagyon megijedtem, az oldalán volt a rácsnál. Akkor lehet, hogy nem érzékel rendesen, ha oldalt fekszenek.
2011. szept. 21. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!