Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hetesem állandóan szopja...

12 hetesem állandóan szopja az ujját, gyömöszköli a szájába a kezét. Miért?

Figyelt kérdés
Miután jóllakott (nem éhes) és cumija is van (szereti), mégis ilyenkor csak az ujja, keze kell. Ha idősebb lenne, fogzásra gondolnék, de így??
2011. szept. 22. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor már viszkedhet neki az inye.az enyém is folyamatosan ezt csinálja.
2011. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolhatsz a fogzásra. Enyém is ezt csinálta 1 hónapja, akkor volt 3 hónapos. Én is azt hittem, hogy korai, de 2 hete, azaz 4 hónaposan az ujjamra harapott, és valami megszúrt. Kint volt az első foga, észre sem vettem, mikor bújt ki. Most meg kibújt a 2. is, 4 és fél hónaposan.
2011. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is csinálta, gondoltam, hogy mocoroghat a foga. Csak azért idegesített, mert aki meglátta, rögtön nekemtapadt, hogy éhes a gyerek, miért nem etetem meg :)
2011. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 besjudit ***** válasza:
az én lányom is így kezdte de kiderült szopja az újját mint az apja kiskorában, mert a doki szerint az újszopás öröklődik
2011. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet fogzás is, de lehet hogy csak ismerkedik a kezével. Az én babám is állandóan tömi a kezét a szájába, folyik a nyála is, már 2,5 hónapos kora óta. Úgy néz ki, hogy jön a foga, az ujjammal már érzem, hogy van ott valami.

2011. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 13 hetes. Másfél hós kora óta folyik a nyála...nem igazán cumizik, pár hete a kezét tömködi a szájába,már rögtön evés után. Egyszerűen tudja,h van neki keze,és nyugtatja is vele magát, valamint tényleg virgonckodnak az ínyben a kezdetleges fogacskák...persze attól még lehet, h csak hónapok múlva bújik ki az első. :)
2011. szept. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Ma reggel már a szemével is felfedezte a kis kezét!!:)))

És amúgy lehet fogzás, mert a nyála is folyik, ez eddig nem volt...

Köszi mindenkinek!

2011. szept. 23. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!