Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti mikor fekszetek...

Anyukák! Ti mikor fekszetek le, és reggel mikor van az ébresztő? A babátokat mikor teszitek le aludni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Fiam 6 hónapos.

Este 8kor fürdés, evés és már közben el is alszik. Én utána még lezuhanyzom és már én is alszom, legkésőbb fél 10kor. Éjjel többször ébred, jön a foga. Sír, felkelek, megsimogatom, betakarom, cumi szájba és alszik tovább, kb. 1 órát, majd kezdődik elölről az egész. Hajnalban magamhoz veszem, olyan 5 körül, van, hogy még visszaalszik egy órácskára, de pl. hétvégén sosem... Akkor 5kor ébresztő van... De fél 6-6 körül biztos.


J.

2010. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

olyan 10-és fél 11 körül fekszünk mindannyian fiam 14 hós, apa reggel kell 4óra fele mi általában fél10ig alszunk, de ha reggel süt a nap és jó idő készülödik akkor a fiam 8 után kukkorékol...

éjjel általában csak azért nyöszörög mert kiesik a cumi vagy inni kér, amugy alszunk mint a bunda

2010. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lányom 13 hós, 8kor teszem le aludni. Én olyan 11kor ájulok be az ágyba, de van hogy előbb. Általában reggel 6 és fél 7 körül kel a lányom.
2010. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Fiam 17 hós.

Mi egy hós korában beálltunk.

8kor alvás, reggel 8, 9ig.

Apával mi 11-12 körül fexünk, fél8, 8 körül kelünk.

Van hogy én hulla vagyok, olyankor 10kor bedőlők az ágyba, ma is ez lesz, egy óta kint voltunk hatig, mind2en kifáradtunk.

2010. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 hós és a reggeli ébresztő még nincs beállva, most kezdi tanulni, hogyan kell átaludni az éjszakát. Este fél 10-kor fürdés, utána evés, 11 körül aluka. Én utána mosdok, vacsizok, majd max. éjfélkor nekem is aluka (kivéve, ha még van hancúr). Ha a kicsi átalussza az éjszakát, akkor 6-6.30-kor ébresztő, evés, utána talán még szunya. Ha nem alussza át az éjszakát, akkor 4-5 körül kelés, evés, utána szunya... vagy nem, mint ma reggel. Apa is más időben kel, ma pl. hétkor, így ő is etette meg fél 8-kor. Szóval a reggel még nincs beállva. Olyan is volt a napokban, hogy Picúrral reggel 9-kor visszaaludtam és negyed 12-ig húztuk a lóbőrt mindketten. Na, akkor kialudtam magam.
2010. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az én 1,5 éves fiam fél 8 körül elalszik. Éjjel még sokszor ébred, szopik.

Én legkésőbb 22 körül fekszek mellé.

Reggel 7 körül kelünk. Télen volt, hogy 1/2 8-8-ig is aludtunk, de ahogy egyre korábban kel a nap, ő is egyre korábban kel, így mostanában gyakoribb a 6 körüli ébredés. Várom az óraállítást, mint a Messiást...! :D

2010. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! 7kor vacsizik kb.Aztán fél -8kor alszik már.Reggel 6-7ig általában. Mi a férjemmel mindig későn fekszünk le.11-éjfél körül.Ritkán 10kor már alszok. Ja 7.5 hós a babám.
2010. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyolckor fektetem le a fiam, egyedül elalszik.Mi 10-10.30 között fekszünk le (kivéve tegnap, mert éjfélre értem haza a fogorvostól).Reggel 5.15-06 között ébred a fiam, fél órát fentvagyunk, amíg eszik, aztán mindketten visszaalszunk.Ő 8-9 között ébred, én általában fél órával hamarabb.Addig kiélem az internetfüggőségem.

/Z/

2010. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Az én kisfiam 10 hónapos múlt. 7 után van fürdés, aztán vacsira, és már alszik is. Mostanában mi is sokat fent vagyunk a fog miatt. Reggeli ébresztő nálunk is 6-kor van, nagy ritkán ha hajnalban megébred , és eszik egy kis tápszert, akkor reggel 7-ig alszunk.

Az óraállítást ,már én is nagyon várom. A férjemmel mi is olyan 11körül fekszünk le.

Szép estét mindenkinek:)

2010. márc. 23. 20:39
 10/16 anonim ***** válasza:

7,5 hós a babám.Fél 8-kor pancsi majd szopizik és alszik reggel fél7-ig(akkor kelti a tesója mert nagy hepajjal megy suliba.Mostanában van hogy felébred fél 10-kor de visszaalszik fél 11 körül.

Én éjfél körül fekszem és fél 7-kor ébresztő

2010. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!