Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet megsem erzekeny a...

Lehet megsem erzekeny a tejfeherjere?

Figyelt kérdés
7.5 hosak vagyunk, fiamat 4 honaposan vittuk gasztrovizsgalatra mert nem akart enni, nyugtlan volt mar masfel honapja ment a cirkusz az eves korul...a vizsgalaton azt mondta a doki hogy lehet reflux vagy etelallergia, igy a tejet a tojast es a mogyorot szamuztuk!De egyeb tunet nem volt, kicsit hamlott a szemoldoke es a fule korul a bor, ebbol kovetkeztetett allergiara. azota dietazunk husegesen. Multnap vettem eszre, hogy a rizspelyhen azt irja, hogy tejet tartalmazhat(feltetelesen!), es nem ajanljak tejallergias csecsemoknek! Elmulasztottam elolvasni az osszetevoit, es ugy adtam neki.De semmi baja nem lett. lehet megsem allergias? azt olvastam hogyha ok nelkul dietaztatjuk hianybetegseg alakulhat ki. szerintetek probaljak enni tejtermeket(meg szoptatok) es figyeljem mi lesz? tudom hogy igy csokken az eselye hogy kinovi, ha megis allergias, de nem nullara.Meger egy brobat?
2011. szept. 23. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
én kivizsgáltatnám rendesen. vérvétel, stb.
2011. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj, hogy verbol csak 1 eves kor utan lehet tesztelni!:(
2011. szept. 23. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki, nem marad le semmiről, ha egy éves kor után kap csak tejes dolgokat.
2011. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is kivizsgáltatnám és orvossal vitatnám meg, a babád egészségével ne kísérletezz, ha azt mondták diétázzatok akkor diétázzatok.

az meg, hogy egy nyomokban tartalmazhatott rizstől nem jött ki az allergiája (már ha van)... hát elég vicces is lenne ;)


egyébként a tejtermék és tejfehérje nem ugyanaz!

2011. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hasonló problémánk volt. A Svábhegyi rendelőben csinálnak tesztet egy év alatt is. Időpontot kell kérni. Van oep-es rendelés is, ami ingyenes.
2011. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt akartam írni, hogy ki lehet vizsgáltatni egy év alatt is, de az eredmény nem minden esetben 100%-os, mert az immunrendszerük adhat téves információt.
2011. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!