Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó úton haladunk a szobatiszta...

Jó úton haladunk a szobatisztaság felé? Kb mennyi idő alatt jutunk el oda, hogy előre szólni fog?

Figyelt kérdés
21 hónapos a kisfiam és most kb 1 hete szól kaka után,az estek 90%-ában.Nem erőltetem a dolgot,csak nagyon megdicsérem,mikor szól.
2011. szept. 23. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyon ügyes de ennek kb. semmi köze a szobatisztasághoz :/

majd ha előtte szól lehet elkezdeni. tavasszal próbálkozz kitartóan :)

2011. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért az jó ha szól, mert kezd figyelni magára.

Majd ha a visszatartás képesség kialakul, akkor előtte is lesz ideje szólni:-)

2011. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a kedvcsinálással megelőztem. Kitettem a fürdőbe a bilit, és néha ráült, egyszer meg sikerült belepisilnie, persze odáig voltam az örömtől és ő is. Ez volt kb 2 hónapja, most ott tartunk hogy sokszor szól hogy pisilni kell, a nagydolog pedig mindig a biliben köt ki. Már csak három bugyipelus fogy egy nap, plusz egy éjszakára. Nem erőltetem én sem, csak bíztatom és hagyom hogy jókedvvel tanulja meg (most lesz két éves), ráér, hiszen csak egy év múlva megy oviba.
2011. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!tudom,hogy ráér,én sem erőltetem,a bili elöl van hagyva,de ő nem ül rá.
2011. szept. 23. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!