Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki nem...

Van itt olyan anyuka aki nem adott a babájának tápszert? Ha rendesen van tej, szükséges egyáltalán a tápszer?

Figyelt kérdés

Miért kell az 1-2 éveseknek is még tápszert adni? Nekik nem felel meg a változatos étrend?

Csak kíváncsiságból kérdezem. Engem sem szoptattak sokáig mégis tápszer nélkül nőttem fel. De tényleg nem provokáció, csak érdekel, hogy manapság csak divat vagy tényleg szükséges a tápszer? A lehetőleg őszintébben mondom, engem tényleg érdekel, mert én nem értek ehhez.

És miért hívják sokan "tápinak"?


2011. szept. 24. 07:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Off, 17.42, a tejallergiája nem feltétlen onnantól lesz, hogy adtál neki tehéntejet. Azzal, hogy ilyen korán adtad, később nagyobb eséllyel alakul ki.
2011. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Írd be a Goggle-ba,hogy: Tejallergiával kapcsolatos kutatások eredményei.

Több cikket is találsz a témában,ami szerint ha 2 hetes korukban már kapnak tejet a babák,akkor sokkal nagyobb az esélyük a tejallergia elkerülésére.

2011. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
46%
Természetesen van olyan anyuka (pl az én anyám) aki szoptat..... Mert: egészséges, és jobb. És a tápszer meg amúgy káros. És igen, ha van tej, egyáltalán nem kell tápszer....
2011. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A tápszer természetesen nem káros, ez egy oltári baromság! Természetesen az anyatej a legjobb a gyerekeknek, DE ha nincs elég, akkor pótolni kell, és nem tehéntejjel (legalább 1 éves korig).
2011. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!