Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11 hónapos babának elég a...

11 hónapos babának elég a 2-es tápszer, vagy mindenképpen szükséges a 3-as? Márkahűek vagytok, vagy mindig mást vesztek?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2009. nov. 20. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mi nem márkahűek vagyunk, inkább a gyerek mondja meg mi a jó neki. Mi 2 évesen is a 2-es tápszert isszuk még. Mivel ez ízlik neki uazt a tápszert isszuk születés óta persze mindig korának megfelelőt.
2009. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én mindig mást veszek a babámnak, ami épp akciós, szerencsére neki az összes márka ízlik.

Csak néha lehetne 3-as helyett 2-est venni neki, nem lenne tőle "vitaminhiánya"?

Azt írod, hogy a korának megfelelőt, mégis 2-est adsz a kisgyerekednek, akkor nem nagyon értelek... Azért köszönöm a választ!

2009. nov. 20. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Állítólag a 2-es tápi tápanyag tartalma ugyanolyan mint a 3-as tápszeré, sőtt mint az 1 év feletti tejitaloké. Ilyenkor a tápszer feladata már csak a tej alapú táplálás, tejpótlás. A szükséges tápanyagok többségét a baba ilyenkor már a vegyes táplálkozásból nyeri.

A 3-as tápik kicsit sűrűbb állagúak.

2009. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor még egy kérdés:

Ti milyen tápszert használtok ilyesmi korú babátoknak?

Köszönöm

2009. nov. 23. 08:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 18 hós,de a babatejtől hasmenése volt,ezért tápszert kap.Állítólag magasabb a fehérje tartalma,azért(a babatejnek).Én nem vagyok márka-hű,és szintén 2-es tápszert adok.Most éppen a Mildibé-t,mert azt tudtam nagyon jó áron megvenni.Kicsinek Milupát kapott,de azt már egyáltalán nem veszek,mert tapad.Ami nagyon jó(árban és minőségben is)a DM saját márkás tápszere(a gyerekorvosunk is ajánlotta).Venni szoktam még Bebát is.
2009. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 10 hónapos 3-as tápszert iszik.

Mi is gyakran váltjuk a márkákat(akció függő)szerencsére mind ízlik neki. Szerintem a BEBA és a Mildibé a legjobb.

2009. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!