Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most vigyem az ügyeletre,...

Most vigyem az ügyeletre, vagy megvárhatom a hétfőt szerintetek?

Figyelt kérdés
1 évesemnek 1 hete folyik az orra és könnyezik a jobb szeme. Hét elején hívtam a védőnőt, azt mondta, nátha, kezeljem itthon. Egész héten kapta a Cebiont, Nasivint, orrszívás, szemkamillázás. Nem lett jobb, és úgy látom, eléggé dörzsöli a szemét. Tegnap este netem megnéztem, és bepánikoltam, hogy nem-e kötőhártyagyulladás van a szemén. Bár nem igazán vörös, talán kicsit. Most ezzel menjek az ügyeletre? Tudom, hamarabb kellett volna gondolkoznom, de még nem volt beteg, ezért vagyok ennyira "kezdő", és bénázok.
2011. szept. 24. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletet és kérdezd meg. Ha menni kell ők majd mondani fogják. Én mindig ezt csinálom ha nem vagyok biztos.
2011. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 1 het alatt nem gyogyult meg, irany az ugyelet.
2011. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 1 hete könnyezik a szeme,akkor lehet hogy huzatot kapott,vagy valami kis gyulladás.Ilyen volt a kislányomnak is,kapott szemcseppet és szépen elmúlott.Én lehet hogy megvárnám a hétfőt,ha nincs láza semmi akkor az ügyeleten se nagyon tudnak mit mondani szerintem.De persze te tudod.Ha esetleg van otthon Calcimusk injekciód akkor egy felet adhatsz neki.Nekem a dokink mindig mondja ha náthás a kislányom hogy adjak neki.
2011. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Felhívtam az ügyeletet, azt mondták, biztos ami biztos, menjünk be. Kötőhártyagyulladás, szemcseppet írtak fel.

Köszönöm mindenkinek a választ!

2011. szept. 24. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:

szegény, jobbulást!


a védőnő nem orvos, ne kérj tőle ilyen tanácsot, honnan kéne tudnia? mindig orvostól kérdezz!!!

2011. szept. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó védőnőm van,teljesen megbízom benne.Szerintem a kötőhártyagyulladás csak később társult az eredeti náthához.
2011. szept. 24. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, mert belekente a taknyot a szemébe. Vigyázz rá, a kötőhártya gyulladás komoly is lehet ha nem kezelitek rendesen.
2011. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!