Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is "szerelmes" a babájába?

Más is "szerelmes" a babájába?

Figyelt kérdés
Én teljesen oda vagyok érte.Minden apró mozdulatáért meg tudnék halni.Imádom egyszerűen az egész pici lényét.Az apró kis lábait,a kicsi kezecskéit,a formás kis combijait,a csodálatos pofiját,a szép kis hangját,MINDENÉT!Olyant érzek iránta,amit egyszerűen nem lehet elmondani.Azt hittem,hogy a szerelemnél erősebb szeretet nincs,de ennek a szerelem még csak a nyomába sem érhet.Ez valami csodás érzés,és úgy félek,hogy a kislányom engem nem szeret,meg persze a féltékenység is bennem van ezerrel.Ez már beteges,vagy ti is ezt érzitek?Most 9 és fél hós az életem,és ez az érzés fog változni szerintetek?
2009. júl. 9. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi még csak két hónaposak vagyunk, de imádom, és nem tudok betelni vele. Én a cumira voltam féltékeny, mikor a nagyi a szájába nyomta, és pár másodpercig elfogadta. Szerencsére utánna kiköpte, így megkönnyebbültem, de féltem, hogy őt válassza és nem engem :)
2009. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerelmes a férjembe vagyok. A gyerekeimet szeretem, de tudom, hogy csak "ideiglenesen" vannak a gondjaimra bízva, önálló személyiségek, önálló élet előtt állnak.

Soha nem gondoltam olyanra, hogy nem szeretnek a gyerekeim és nem vagyok féltékeny, hanem örülök, ha mással is jól kijönnek, ha pl. éppen az apjukkal vagy a keresztszülőkkel szeretnének elmenni valahová. Örülök, hogy a nagylányom apás, ő sokkal inkább meg tudja nyugtatni mint én, mert így a férjem is érzi, hogy a lányomnak ilyenkor csak rá van szüksége.

A gyerekek el fognak menni, titkaik lesznek, élni fogják a saját életüket, én csak annyit tehetek, hogy erre jól felkészítem őket.

Azért arra figyelj, hogy

2009. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 1 éves és én is ugyanígy érzek iránta.Szerintem ez a "szerelem" teljesen normális és nem hiszem hogy változni fog.Én is azt hittem,hogy a szerelemnél nincs erősebb érzés a világon,de most már tudom,hogy van.Ez tényleg semmihez se fogható és nagyon erős érzés.Szóval nem vagy egyedül és azt kívánom élvezd ki minden percét mert olyan hamar felnőnek,hogy mire észbe kapunk már kamaszok!Sok boldogságot!
2009. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NANÁ!!!
2009. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Imádom a kisfiamat, de hogy 'szerelmes' lennék, az így nem fogalmazódott meg bennem. A férjem szokta mondani, hogy szerelmes a fiába :-)
2009. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is olyan régen volt egy ugyanilyen kérde´s!!!

Akkor sok válsz érkezett,én is válaszoltam.

Szerintem te is olvastad öket........


A férjembe vagyok szerelmes,nem a gyermekembe.A gyermekemet nagyon szeretem,meghalnék érte,de a kettö fogalom nem keverendö össze.

2009. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
iiiiiimádom!!!!!!!
2009. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!