Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érzi azt, hogy amióta...

Más is érzi azt, hogy amióta a babájuk megszületett, már nem szerelmes a férjébe?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem éreztem ilyet és nagyon nem jó, ha te így érzel. Ha már több hónapos a baba és még mindíg nem változik ez az érzés, akkor menj el szakemberhez, mert tönkremegy a házasságod és a babának az lenne a legrosszabb.
2009. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először én is így voltam az első hetekben, amikor semmire nem jutott időm, fáradt voltam és türelmetlen, a babánkkal sem szoktunk még össze. Aztán ahogy tellett az idő ez is megváltozott. Én ugyanúgy szeretem a férjem mint előtte, csak idő kellett hozzá míg az eredeti kerékvágásba visszaálltak a dolgok. Remélem nálatok is így lesz.

5 hónapos baba anyukája :)

2009. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én épp ellenkezőleg, sokkal erősebb lett köztünk a kötődés, a szerelem. Hiszen ketten hoztuk létre ezt a csodát, neki köszönhetem a gyönyörű kislányomat!! Nem jut sok időnk egymásra, sajnos, de amikor kettesben vagyunk, ugyanolyan jó, boldogító érzés vele lenni, mint korábban. Szóval, egyértelműen: nagyon szeretem a férjemet!

8 hós baba anyukája

2009. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sokan vannak így. Én is azt hiszem. Annyira a gyerekkel vagyok elfoglalva, hogy szinte minden gondolatom csak körülötte forog. Amikor kettesben vagyunk nekem nem olyan mint régen. Amióta megszületett a babánk 1x voltunk együtt.

6 hós anyuka

2009. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szeretem a férjemet, csak hiányzik az a lángolás. Nincs elég időnk egymásra, nem figyelünk eléggé a másikra sajnos. Az érdekelne, hogy ti hogy vészeltétek ezt át?
2009. aug. 27. 10:39
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is csak a babával vagyok elfoglalva,most o a legfontosabb nekem.Mi is csak párszor voltunk egyutt a férjemmel,tudom,hogy ez így nem jó,de most valahogy nem kívánom a dolgot,meg persze orulok,ha aludhatok.11 hónapos baba anyukája
2009. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik vagyok. Sok-sok türelem akkor, és amikor alszik a pici, vagy este letettétek, foglalkozzatok csak egymással. Nézzetek meg egy jó filmet, beszélgessetek, vagy amit szerettek együtt csinálni. Csak így lehet, hogy megteremtitek magatoknak azt a pár lopott órát, mert tényleg elszáll a lángolás. Sok sikert!
2009. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló.

Bár még szerelmes vagyok belé,de már minden nagyon más lett.

7 hete szültem azóta még nem voltunk együtt-de előtte 8 hónapig szintén nem mert veszélyeztetett voltam.

Elvagyunk,de mintha egy jó testvéri viszony lenne köztünk.

Nincs senkije,ez tuti,de mégis nagyon furi lett a kapcsolatunk.

Ő is szeret nagyon,tudom.


De nagyon más lett minden.

Félek,nehogy rossz vége legyen.

Este mikor elalszik a kislányom és a férjem,csak nézek ki a fejemből és sokszor rám jön a sírás.

Csak bízni tudok benne,h szépen lassan minden visszaváltozik és olyan lesz a kettőnk kapcsolata mint régen.


Remélem Nektek is rendbe jön minden és újra Szerelmes leszel a férjedbe:))

2009. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat.
2009. aug. 27. 11:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán attól kisebb a lángolás, hogy mindketten fáradtabbak vagytok, ez természetes. Nem tudom konkrétan mit értesz azalatt, hogy kisebb a lángolás. Ha a szex kevesebb, az természetes ilyenkor. De ettől függetlenül még fenn lehet tartani a lángolást pl. olyanokkal, hogy többször megsimogatjátok egymást, egymás fülébe súgjátok, hogy szeretlek vagy hogy köszönöm neked a babánkat...stb. Mindkét félnek nagyban kell tennie azért, hogy a lángolás fennmaradjon vagy még erősödjön is. Nálunk szexuális téren mostanában bevált, hogy szinte egész nap húzzuk egymást valamivel és így már alig várjuk, hogy végre Manó elaludjon este. :) Megéri kipróbálni. Sok szerencsét! 15 hónapos kislány anyukája.
2009. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!