Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves lesz a fiam. Most...

Egy éves lesz a fiam. Most szoktassam a tejhez vagy vagyek neki tépszert? És milyet? Mert a doki már nem ír fel semmit.

Figyelt kérdés
A tej ugyanannyira tápláló nekik mint a tépszer?
2011. szept. 26. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én junior gyerekitalt adtam neki elsőre!Majd 15 hónaposan tértünk át a 1.5%-os tejre!Elég tápláló sokáig nem is vacsorázott csak azt itta de most 20 hónapos és egy kis vacsora után iszik 2 decit elalvás előtt!
2011. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én majdnem 2 éves korig tápszert adtam, mert szerintem abban jóval több vitamin van, mint a tejben.

Főztem már tejes dolgokat neki 1 év felett, de reggel és este tápszert kapott. Én ezt jobbnak tartom.

Sima 2-es tápszert vettem, mindig amelyik akciós volt, de végül a mildibénél kötöttünk ki.

2011. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem ír fel a doki tápszert?

a lányom Baby fitt-et kap, 14 hónaposa és azt akarom neki reggel-este adni. kap mér tejes dolgokat és fele fele arányban tejbegrízt is, de én is úgy gondolom hogy a tápszerben több a vitamin.

2011. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem ír fel a doki tápszert?

a lányom Baby fitt-et kap, 14 hónapos és azt akarom neki reggel-este adni. kap mér tejes dolgokat és fele fele arányban tejbegrízt is, de én is úgy gondolom hogy a tápszerben több a vitamin.

2011. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak 6 hónapos korig írja fel a doki a tápszert, utána már csak a jóindulatán múlik.

2.vagyok.

2011. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is tejitalt adtam volna neki, de akármelyikkel próbálkoztam, egyiket sem itta meg. ezért óvatosan áttértünk a tejre. Szerencsére semmi baja nem volt/ nincs tőle. Az én lányom is kb. egy éves volt ekkor.
2011. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bocsi, kétszer ment el a kérdésem....a mi dokinénink azt mondta ez a baby fitt 3 éves korig felírható. esetleg más tápszert sem ír fel? hogyhogy ennyi különbség van a dokik között? nem az lenne nekik is az érdekük hogy egészséges, vitamindús italt igyanak a babák?


de persze jó a tej is ha gondolod, sokan adják egy éves kor után. én maradok a tápszernél, vérszegény a picim, így méginkább fontos a vitamin.

2011. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mi dokink a 16 hósomnak gondolkodás nélkül írja fel a Milupa HA-s,2-es tápszert!Én is 2 éves koráig tervezem adni ugyanazon okok miatt mint vmelyik válaszoló:ez tuti tartalmaz vitaminokat,nyomelemeket ellenben a bolti tejjel ami ki tudja mi van benne!
2011. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lányom 14hós lessz.Eddig tápszert kapott reggel, este(és a dokim írta fel neki) Kb. 1hete kezdtem el neki bevezetni a tejet,amit még most a tápszerrel keverek össze.
2011. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!