Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj van, nem vittük el...

Nagy baj van, nem vittük el az ortopédiai vizsgálatra a babánkat 4 hósan. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 hetesen volt, ott minden rendben volt, utána kellett vinni 4 hónaposan is. Csak, hogy én félreértettem, és azt hittem 6 hósan kell majd, talán a 6.hét miatt, hogy hat-hat.

Most mi lesz, babám 6.5 hós, most tudnánk a férjemmel elvinni

:(


egyébként már áll a babám 3 hete folyamatosan. Nem mintha, ez segítene, ugye?


2011. szept. 26. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi ebben a nagy baj???? Van valami rendellenessége? Nekünk egyáltalán nem kellett soha ortopédiára menni... Ahány hely, annyi szokás. Vigyétek el, amikor tudjátok, ha nálatok van több ilyen szűrés, elég valószínű, hogy nem fogják leharapni a fejedet! :)
2011. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz ebből gond szerintem. Nekem kellett vinni első babámat 3 hónaposan és mivel sokára adnak időpontot, így mikor megszületett nemsokára kértem is. Mikor mondtam a dr néninek hogy beutalót kérnék, azt mondta, nem kell mert nem lát semmit a kicsin, fölöslegesen meg nem kell elcincálni.

Én meg azt hittem kötelező.

Mivel nem találtak 6 hetesen babádnál semmi rendellenességet, nem hiszem, hogy gond lenne abból, ha pár hónappal később mentek vissza. A lényeg, hogy mivel mondták hogy vidd vissza, hát vidd el.

Ne aggódj!

2011. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

minket meg elfelejtettek elküldeni. Így mi a 6 hetesre 6 hónaposan kaptunk beutalót. Mire oda jutottunk...

Semmi baj nincs, ne aggódj!

2011. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi sem voltunk. Nem kötelező nálunk sem!

Amikor haza jöttünk a kórházból, akkor nem volt elég laza a csípője, mert nem lehetett lenyomni 90 fokban, de utána magától jó lett. Így azt mondta a háziorvos, hogy fölösleges elmenni.

2011. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam! Csak első baba, minden szabályt komolyan veszek
2011. szept. 27. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!