Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » PELENKA! Melyik bírja a...

PELENKA! Melyik bírja a legtöbb nedvességet beszívni?

Figyelt kérdés
1,5 éves fiam rengeteget iszik és naponta 4-5x kell átöltöztetnem, mert kifolyik a pisi. (Van, hogy 1 órát sem bír ki egy pelus). Már több fajtát is kipróbáltam, de nem vagyok megelégedve egyikkel sem. Kérem, hogy aki járt hasonló helyzetben és talált jó megoldást, az ossza meg velem! Köszönöm!
2011. szept. 26. 15:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Pempers Sleep and Playt


reggelre volt olyan h fél kilós volt de még akkor sem folyt ki de nekem egyikből sem folyt ki egyszer sem pedig majdnem végigpróbáltuk a kínálatot

de mégis nekem amit írtam az tetszik a legjobban

2011. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Hasznosítani fogom a tanácsokat! További jó babázást és minél kevesebb pelenkabalesetet kívánok mindenkinek! :D
2011. szept. 26. 19:26
 13/16 anonim ***** válasza:
Én már nem válogatok és küzdök,mert egyetlen pelenka sem fogja fel az éjszakai vizeletét reggelig.Két pelenkát adok rá,az alsó Libero(ez még a legjobb),rá pedig egy noname,márkátlant.Ez így jó.Amúgy két fiam van,ikrek,ugyanannyit isznak,de a kicsinél még soha nem fordult elő hogy kifolyt volna a pisi.
2011. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ezen már én is gondolkodtam, de aztán legyintettem, hogy áááá, mégse adhatok rá kettőt egyszerre! :)))) De most kedvet kaptam, ki fogom próbálni! Köszi!
2011. okt. 4. 15:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,idegenkedtem tőle,de nem volt mit tenni.És nem annyira bumfordi,mint ahogy gondolná az ember.Figyelj rá,hogy 6 után (ha 8 kor fekszik)már ne kapjon vizet(folyadékot,kivéve a tej,tápszer),előtte ihat bármennyit,megfigyeltem h a többletmennyiséget 1 óra alatt kipisilik a babák.
2011. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Ó, az én fiam egész éjszaka iszik és iszik!! Tisztában vagyok vele, hogy ezért nem bírja a pelenka sem, de egyelőre nem tudtam még leszoktatni róla. Ha nem kap inni, akkor üvölt, ha üvölt, akkor köhög, befullad, hány... szóval nem egyszerű a történet. De igyekszem csökkenteni, nyilván ez a végső megoldás, csak hát addig is kell valami, hogy ne kelljen 2x átöltöztetnem egy éjszaka alatt, mert sajnos most az van!
2011. okt. 5. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!