Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Brendon ruhás kérdés! Szerinte...

Brendon ruhás kérdés! Szerintetek ez most fiú vagy lány ruha?

Figyelt kérdés
A felső és ami kis képen van alatta nadrág és pulcsi!Nekem kisfiam van és nagyon tetszik mind három, de nem tudom eldönteni hogy fiu vagy lánynak valo e!A katalogusban is benne van, de ott azt nem tudom eldönteni hogy kisfiun vagy kislányon van e!:)
2011. szept. 27. 13:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A megnevezésben az uni lehet, hogy az unisexre utal. Én a fiamra venném meg, a lányom csak akkor viselné, ha örökölné a fiamtól, de feldobnám valami csajos kiegészítővel. Nekem nagyon tetszik, így együtt a három, de a lime színű felső helyett lehet sárga, narancs, piros is hozzá. Így biztosan nem lesz komor a szürke naci.
2011. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
unisex
2011. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
pasis szerintem
2011. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!