Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A brokkoli, krumplival és...

A brokkoli, krumplival és csirkehússal jó együtt? Hogy készítsem el a brokkolit?

Figyelt kérdés
Mindenféleképpen brokkolis és pipihúsos főzeléket akarok a pinduromnak ebédre de nem tudom hogy is kezdjek hozzá. Van ötletetek tapasztaltabb anyukák?
2010. márc. 27. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Felteszed a brokkolit-burgonyát-csirkemellet pici vizben főni,majd ha megpuhult(kb 10 perc)leturmixolod:)
2010. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A brokkolinak csak a feje kell?? Még soha nem csináltam, magunknak sem. :-S
2010. márc. 27. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 8 hónapos lesz,én így készítem:

Felteszek 1 nagyobb kockára vágott krumplit főzni,mikor félig kész,akkor teszek hozzá kb 5 kicsi brokkkolirózsát,így kb egy idő alatt főnnek mek.

A csibehusi nekem a fagyasztóba van,de én a helyedbe úgy készíteném,hogy pici olajon megpirítom,felöntöm vízzel és haygpn főni. Kb. 15 perc alatt puhára fő. Mikor minden kész,összeturmixolod.(főzőlét fokozatosan öntsél hozzá,hogy nehogy túl híg vagy túl kemény legyen.

Remélem tudtam segíteni!

(D)

2010. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudtál! Köszönöm szépen! Nekünk az olaj még korai, de így legalább tudom, miből mennyit! Köszönöm mégegyszer!
2010. márc. 27. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!