Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok, és a hüvelyte...

38 hetes vagyok, és a hüvelytenyésztésem eredménye E coli, ennyi idősen (terhesség vége felé) ilyen problémára, milyen gyógyszert ínak általában? Sűrgős és fontos volna!

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a vizeletemben volt E Coli 36 hetesen. Semicilin kapszulát kaptam 4*2-t.

2008. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Húha. Engem két évig kezeltek e-colival, aztán egyszerűen meguntam. Majd terhes lettem, 36. héten tenyésztették ki újra és Negram nevű antibiotikumot írtak. Nem akartam beszedni, okoskodtam, de a nőgyógyász rámripakodott, hogy nagy bajokat okozhat a babának, szüléskor megfertőződhet, ha addig meg is ússza, és akkor a kicsim élete antibióval kezdődik.

Úgyhogy beszedtem ezt a gyógyszert, hatalmas adagban, de elmúlt és minden oké. Most lesz 4 hónapos. Egy csomót bőgtem, hogy vajon mit csináljak, aztán úgy döntöttem, hogy megbízom az orvosomban. De te ne szedj semmit a saját fejedtől, ki kell tenyészteni és az alapján írja fel az orvos.

4 hós terhesen is kijött, akkor homeopatánál voltam, szintén elmúlt, de visszajött. Ha most is elmennék, lehet megint kitenyésztenék. Nagyon makacs baci és sok féle van.

szedd be nyugodtan amit neked felírnak, mert a babád már teljesen ki van fejlődve, nem okozhat bajt neki. Jobbulást

2008. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!