Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babám újra felkel...

8 hós babám újra felkel éjszaka egyszer enni.6 hósan elkezdte átaludni az éjszakát, kijöttek az első fogaink és felálltunk, azóta újra eszünk éjszaka, normális ez?

Figyelt kérdés
Nincs sírás, csak felkelünk, már minden próbáltam, simogattam, puszizgattam, de csak akkor aludt vissza ha tele lett a pocija.
2009. máj. 25. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pár héten belül visszaáll az éjszakátok. Az új mozgástanulás okozhatja az éjszakai ébredést, és ha már felébredt, miért ne enne egy jóízűt...:)
2009. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

igen, valószínűleg attól van, hogy történt valami az életében. és állandóan gyakorolni is akarja azt, amit megtanult. az én fiam még nem állt fel, de mióta mászik, állandóan négykézláb van a kiságyban, pedig már olyan fáradt, hogy alg lát. ordít közben, de azért nem nyugszik el, mert ő mászik:-))

Na meg lehet az is, hogy több energiát veszít napközben az új mozgásformával, így többet eszik. mivel napközben "nem ér rá enni" gondolom /nálunk is így van/, mert minden pillanatban gyakorolni kell valamit, így éjszaka felkel enni.

Én csak remélni tudom, hogy előbb utóbb javul a helyzet:-)

2009. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!