Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor legyün együtt a sikeres...

Mikor legyün együtt a sikeres babaprojek érdekében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfőn volt egy kevés tojásfehérjés folyásom fájdalmak nélkül. Azt hittem, akkor volt pém. Viszont tegnap, a ciklus közepén ismét egy volt egy kicsi nyúlos folyásom és ovus fájdalmak is jöttek elő! Hétfő óta folyamatos krémes folyásom is van! A hőmet ebben a hónapban nem tudtam mérni! Szerintetek mikor volt pém? Hétfőn együtt voltunk a férjemmel, de tegnap és tegnap előtt nem. Ma még tudunk tenni a béby érdekében? Köszönöm válaszaitokat!


2009. febr. 26. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ovuteszt és hőmérőzés nélkül ennyiből nem lehet megmondani, mikor volt péd. Legyetek együtt amikor csak tehetitek, hátha...

Ha másnaponta együtt vagytok, nem lehet lemaradnia pé-ről.

A tojcsifehérje egyáltalán nem törvényszerű, hogy pé napján legyen, előtt és utána is van sokunknál akár 2-3 nappal, minden női test más-és más.


Hogy vmi használhatót is írjak, én az előző hónapok hőgörbéi alapján és oviteszttel próbálnám belőni a pét, ha egy ideig nem tudnék mérni.


Sok sikert! :)

2009. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha volt ovu fájdalmad és tojcsid is, akkor sanszos, hogy aznap volt a péd. Ez a kettő így együtt eléggé gyanús.:)
2009. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ma már kicsi az esélye, hogy baba legyen belőle, a petesejt 12-24 óráig él.

Inkább annak drukkolj, hogy hátha életben maradtak tegnapig a petevezetődben a kiskatonák hétfő óta.

Ők ott akár 48 órát is kibírnak.:)


Megjegyzem, noha láttam ilyen módon összejött terhességeket (görbén), de nekünk még sosem lett baba a két nappal pé előtti szexből.

2009. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Tehát a mai együttlétből már tuti nem lehet béby? :( Tegnap este annyira fájt a hasam, hogy nem tudtunk együtt lenni! Ma is fáj, de elviselhetőbb! Azt hittem, ma még van remény! :(
2009. febr. 26. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha látsz rendszert abban, hogy hanyadik napon fáj a hasad, előző nap legyetek együtt. Mi véletlenül találtuk el azt a napot, s akkor sikerült (6 hónap próbálkozás után)

Sok sikert!

2009. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden második nap voltunk együtt. Meg is lett az eredménye.:) Ja és szerintem nem félidőben fogant hanem később (hőgörbém alapján).

27 hetes

2009. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kismamáknak! :) És köszönöm szépen a válaszokat!

Annyit írnék még, hogy tegnap a méhszájam nem volt lenn! Ez mit jelent?

2009. febr. 26. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!