Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 ev körüli gyermeked miben...

1 ev körüli gyermeked miben alszik ejszaka?

Figyelt kérdés
A pizsama+body keves, ha halozsakot adok ra es veletlenül felkel elesik, a takarot pedig lerugja percenkent.
2011. szept. 30. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

body, rugi és hálózsák van rajta. Ő fel tud benne állni, nem esik el. Én szeretem a hálózsákot, mert a takarót a fejére húzza vagy lerúgja.

Amúgy láttam olyan hálózsákot, aminek van lába (olyan mint egy overall), így abban könnyebb tudna állni, illetve olyat is láttam, amiből ki lehet dugni a két kis lábit és akkor adhatsz rá zoknit, és nem fog fázni.

2011. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Halózsákban elesik?


nekem hálózsákban alszik, de nem esik el, inkább attól hogy puha a matrac. de ha elesik akkor legalább fekszik.


ha nagyon hideg van akkor pizsit adok a hálózsák alá ha nem annyira akkor body-t.

2011. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen akkor legalabb fekszik...csak a fejet is beüti a racsba...a sima halzsak neki mar hasznalhatatlan.Hol lattal olyan overallszerüt?
2011. szept. 30. 12:42
 4/11 krisztivan ***** válasza:
Talpas nadrág hosszú ujjú bodyval+rugdalozó második rétegnek.Nem viseli sem a takarót sem a hálózsákot.
2011. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kangaboo-ban láttam. Néha C&A-ban is van olyan hálózsák, amit át lehet alakítani kezes-lábasra is.

Illetve Tescoban is ilyen tipegő-szerú hálózsákot:

[link]


Nem mindig látok ilyet, így ha nincs akkor esetleg vehetsz rendes hálózsákot, és magad is át tudod alakítani, vagy elviheted varrónőhöz.

A másik megoldás lehet, ha vastag polár rugdalózót veszel és aláöltözteted a babádat. (Bélelt rugdalózó néven fut sok helyen)

2011. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi szepen!
2011. szept. 30. 13:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy belekérdezek,de nálatok hány fok van a lakásban?Csak azért kérdem mert az én lányom csak 1hosszúujjú rugdalozóban alszik ami nem túl vastag és 25fok van a lakásban.Be is szoktam takarni,de le szokta rugni.Itt mindenki több réteget írt ennél.Lehet én keveset adok rá.?
2011. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is egy vékonyabb rugiban alszik és szintén 25 fok körül van . hát nem tudom lehet azért ébred fel néha éjszaka mert fázna?
2011. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiam body+pizsi+hálózsák kombinációban alszik. A szobájában 24 fok van. Reggel mikor öltözünk elég gyakran hideg a keze meg a lába. A kiságy ilyen korban már elég közel van a padlóhoz, ott hűvösebb van. Meg szerintem gyerek-függő is. Ez a lábas hálózsák jó ötletnek tűnik.
2011. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nálunk mostanában kb. 22 fok van este.
2011. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!