Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha éjszaka felébred/felsír a...

Ha éjszaka felébred/felsír a gyermeked, olyankor apa is jó a vigasztalásra vagy ragaszkodik anyához?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Jó az apa is. Csak akkor ragaszkodik az anyához,ha mindig csak ő kel fel hozzá,vagy az anya minden alkalommal megszoptatja,és nem csak visszaaltatja.
2011. márc. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy melyikünk megy, a fiamnak apa is jó.
2011. márc. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is jó, bár többnyire én megyek hozzá, hiszen apának mennie kell dolgozni. Hozzáteszem nagyon ritkán kell felkelni hozzá, mert szépen átalussza az éjszakát nagyon régóta (most másfél éves).

Soha nem vigasztaltam cicivel (mondjuk nem is sokáig szopizott, csak 5 hónapos koráig), lehet, hogy emiatt is van? Nem tudom.

Mindenesetre ha ritkán előfordul, hogy Apa megy hozzá be éjjel, mert én éppen be vagyok ájulva, akkor Apa is meg tudja vigasztalni, megsimogatja, ad neki inni, stb., és kisfiam szépen vissza is alszik.

2011. márc. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ciciztetés is van éjszaka és Apa is jó, sőt nála sokszor hamarabb megnyugszik. (Fiam van)
2011. márc. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csak én vagyok jó, az anyuci. Pedig a párom mindig gyorsabban szalad be hozzá. De minden hiába. Lehet, hogy a szoptatás az oka?
2011. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam most 22 hónapos.

8 hónapos koráig szopizott.

9 hónapos korától 15 hónapos koráig teljesen mindegy volt ki ment be hozzá éjszaka.

15 hónapos korától kizárólag csak anya kell neki éjszaka meg reggel is.

Pl most este is szinte egész éjszaka ébren volt.:(

Hajnal 4:47 re aludt vissza addig kb 10 szer biztos felkelt.

2011. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig jó volt apa is.Sőt amióta már nem rácsos ágyban alszik, és ő jön át hozzánk, mindig apához megy.

Szóval időnként helyet kell cserélnünk, mert egy idő után már csukot szemmel megy apa oldalára, olyankor másnap helycser és a megszokás miatt egy darabig hozzám jön.

Amikor rájön a cserére, akkor megint cserélünk. :)

2011. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak én az anyja. sokáig szopott éjjel, a férjem már a megszletése előtt kijelentette, hogy ő ugyan fel nem kel hozzá egy alkalommal se. ehhez tartotta is magát. sajnos elég rossz alvó volt , majdnem 2 éves koráig. onnatól hála az égnek nem kel, max. felébred hajnalban,olyan 5-6 körül, és akkor odahív maga mellé engem, odafekszem mellé.
2011. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!