Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran jelenik meg...

Milyen gyakran jelenik meg éjszaka vagy hajnalban gyermeked a hálótokban, hogy aztán a szülők között aludjon? Hány éves a gyerkőc?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem még rácsosban alszik, de nem szokott felébredni éjszaka. 2,5.
2011. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szinte minden éjjel átkéretőzik. Nem magától jön át, csak elkezd a szobájában nyafogni, hogy vigyem át. Az a baj, hogy én szívesen leszoktatnám erről, csak amikor ezt csinálja, akkor már én is alszom, és amikor átmegyek érte, olyannyira nem vagyok magamnál, hogy végig se tudom gondolni, hogy vissza kéne fektetni, csak reflexből fogom és áthozom, sokszor másnap nem is emlékszem rá, hogy áthoztam.
2011. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy 3 éves.
2011. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém kezdetektől fogva külön kiságyban aludt, 20 hónapos volt amikor lekerült a rács a kiságyról, de azóta is ugyanúgy ott alszik. Egyszer-kétszer átjött éjjel,de nem azért,hogy ott aludjon,csak leellenőrízte meg vagyunk-e. Annyira megszokta,hogy neki a kiságyban a helye,hogy amikor beteg akkor se akar velünk aludni. Most két éves.
2011. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lassan 5 éves,minden éjszaka átjön,változó,hogy mikor,de általában éjfél felé kezdi.

Elkisérjük, visszaaltatjuk,hajnali 3 felé már nem visszük vissza,hagyjuk,hogy velünk aludjon.

Pavorral küzd,a pszichológus szerint vegyük vissza a szülői hálóba,de ezt így nem szeretnénk,mert akkor sosem lenne egy közös esténk sem a férjemmel.

Ha nagyon beteg akkor viszont előfordul,hogy eleve a mi szobánkban készítem el a fekhelyét.

2011. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A lányom születésétől fogva külön alszik. Megtanulta hogy van "saját" ágy!Mégis 2-3hetente hajnalban átkullok különböző ürüggyel!

"rosszat álmodtam"

"fázok"

"Elveszett a karamella"(plüsskutyája) Stb!Ilyenkor apa rögtön megsajnálja, és mellettünk alszik!!

2011. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

22:54es vagyok!

5éves a lányom!

2011. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4 éves a fiam, kezdetektől külön alszik.

Mindig is jó alvó volt, este lefektetjük, reggel pedig kelteni kell. Sosem jött még át hozzánk, egyszer aludtunk együtt, amíg nyaraltunk, mert csak egy nagy ágy volt, de senkinek nem volt kényelmes.

2011. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Novemberben volt két éves. Minden éjjel érkezik kb. éjfél és 3 között. Este eleve köztünk alszik el, mert a hugi (6 hónapos) olyankor már alszik a szobájukban, és nem akarom hogy felébredjen. Ha elalszik a fiam, férjem viszi át az ágyába, de éjjel érkezik vissza. Olyankor nem viszem vissza, bebújik, alszik tovább. A kicsihez 2* kelek, ezért nincs is energiám visszakísérgetni a nagyot.
2011. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!